JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ AYRILDI

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in alakası sahiden bitti. Nişanlı olan çift, ‘Today Show’ programına katılarak münasebetlerinin sonlandığını duyurdular. Geçtiğimiz ayın ayrılık haberlerinden sonra ilgilerindeki sıkıntıları düzeltmeye çalıştıklarını söyleyen çift, tüm gayretlere karşın ayrılma kararı aldıklarını bildirdiler. 2017’de bağlantılarına başlayan Rodriguez ve Lopez, Mart 2019’da nişanlanmışlardı.

Ortak bir basın açıklaması yayınlayan Rodriguez ve Lopez, “Arkadaş olarak daha güzel olduğumuzu anladık ve bu türlü kalmayı hedefliyoruz. Birlikte çalışmaya ve ortak projelerimiz ve işlerimizde birbirimize takviye olmaya devam edeceğiz. Birbirimize ve çocuklarımıza en güzel dileklere sahibiz. Onlara hürmet ismine, nazik kelamlarını ve dayanağını yollayan herkese teşekkür etmek istiyoruz,” dediler.

Birkaç gün evvel nişan yüzünü olmadan bir fotoğraf paylaşan Lopez, toplumsal medyada ve internette ayrılık söylentilerini artırmıştı. Çift, birinci olarak Mart ayında çıkan ayrılık söylentilerine ortak olarak, “Tüm haberler yanlış. Yalnızca ilgimiz üzerine çalışıyoruz” demişlerdi. Rodriguez, alakalarını yüz yüze düzeltmek için son haftalarda ‘Shotgun Wedding’ sineması için Dominik Cumhuriyeti’nde olan Lopez’in yanına gitmişti.

Uzun bir müddettir Rodriguez ile alakasını sorguladığı söylenen Lopez’in son 6 aydır ayrılmak istediği belirtildi. E! News’a konuşan bir öteki kaynak ise, Lopez’in arkadaşlarının Rodriguez’in yanlışsız insan olmadığını düşündüklerini belirtti. Rodriguez’in aldatma savları ile daha da kuşku içine düşen Jennifer Lopez, sonunda kesin olarak ayrılma kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir