DÜNYACA ÜNLÜ MOTOSİKLET PERFORMANS SANATKARI ROBBİE MADDİSON İSTANBUL’DA

Kendi tasarladığı özel motosikletiyle su üzerinde gidebilen dünyadaki tek isim olan Robbie Maddison, Algida Big Bold’un reklam çekimleri ve bu yaz İstanbul’da gerçekleştireceği kıtalararası performansın keşif çalışmaları için Türkiye’ye geldi.

Hudutlarından kurtulup harekete geçmenin, korkusuzca hayallerinin peşinden gitmenin, altı çizilecek büyük öykülere imza atmanın ehemmiyetini vurgulayan Algida Big Bold için yaklaşık bir hafta boyunca İstanbul’da kalan Robbie Maddison Boğaz’ın farklı noktalarında keşif çalışmaları yaptı.

Your browser does not support HTML5 görüntü.

Yaz aylarında İstanbul’da gerçekleştireceği büyük şov için çalışmalarını süratle sürdüren Maddison ‘Algida Big Bold ile yaptığım bu proje için ‘’Ya Big Ya Hiç’’ diyerek sonlarından kurtulup özgürleşmeye ve yapabilecekleri konusunda hamasetle adım atmaya davet etmek istiyorum. Motivasyonum her vakit yapılmayanı yapmak, kurallar ile kendimi sınırlamadan özgürce potansiyelimi ortaya çıkarmak oldu. Beşerler değişimden korkmamalı, kuralları yıkın, oyunu değiştirin ve hayatın tadını çıkarın. Altı çizilecek şeyler yapmanın keyfini yaşayın’’ diyerek heyecanını paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir