SERENA WILLIAMS’IN HAYATI BELGESEL OLUYOR

Tenis şampiyonu, moda dizayncısı ve artık ise televizyon yapımcısı… Serena Williams, Amazon Studios ile bir anlatıma imzalayarak kendi hayatını bir belgesel serisine dönüştürdüğünü duyurdu. Serinin imalcisi olan Williams, profesyonel ve şahsî yaşantısını kendi gözlerinden anlatacak. Vanity Fair’de Michael B. Jordan ile bir sohbete katılan Williams daha sonra Deadline’a bir açıklama paylaşarak, “Anlatmak istediğim çok fazla öykü var, bunlara kendi öyküm de dahil ve bunu dünya ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum,” dedi.

Williams ile yaptıkları mutabakat için heyecanlı olduğunu söyleyen Amazon Studios yöneticisi Jennifer Salke, “Williams jenerasyonunun en ilham verici atletlerden, girişimcilerden ve bayanlarından biri, o yalnızca alandaki eşsiz hüneriyle değil, tıpkı vakitte savunuculuğa olan bağlılığıyla da takdir ediliyor,” dedi.

Şimdi bir yayın tarihi olmayan belgesel serisi hakkında tek bildiğimiz şey Prime Görüntü üzerinden yayınlanacağı. Daha evvel de kıssasını ekranda gördüğümüz Williams, 2018’de HBO Sports’un ‘Being Serena’ isimli 5 kısımlık bir belgesel serisinde yer almıştı. Hayatından kesitler veren Williams, kızının doğumu ve Alexis Ohanian ile evliliğini hayranları ile paylaşmıştı. Şu sıralar birebir vakitte babası Richard Williams’ı bahis alan ‘King Richard’ isimli bir üretim için Warner Bros. İle çalışan Serena Williams’ın bu projesi ise Kasım ayında yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir