EDA ECE, BIODERMA SENSIBIO H2O’NUN REKLAM YÜZÜ OLDU!

‘Cildin için öncelik, hassas temizlik’ sloganıyla cilt sıhhatine kıymet veren ve Bioderma Laboratuvarları tarafından dermatologlarla birlikte geliştirilen, misel suyun mucidi Sensibio H2O’nun reklam yüzü başarılı oyuncu Eda Ece oldu!

Markanın Türkiye’deki birinci reklam yüzü olan Eda Ece kendisinin de birinci reklam sineması olması sebebiyle iş birliğinin kendisini çok heyecanlandırdığını söyleyerek; “Cilt sıhhati hepimiz için en kıymetli mevzulardan biri. Ağır çalışma temposu, makyaj, cildin gün içerisinde maruz kaldığı kirlenme sonrasında doğal bir arındırıcıya, temizleyiciye çok gereksinimimiz oluyor. Bioderma eserlerinin hassas ciltlere uygun olması, alkol, sabun ve alerjen unsurlar içermemesi nedeniyle her vakit tercih ettiğim ve güvendiğim bir markaydı ve birinci sefer bir markanın yüzü olarak reklam sinemasında yer alıyorum. Artık bu iş birliği sayesinde; Sensibio H2O eserinin, cildin tüm hassasiyetine uygun, eşsiz bir temizleme sağlarken cilde ziyan vermediğini, herkesle paylaşmaktan memnunluk duyacağım” dedi.

Eda Ece, Nazlı Malatyalı (Bioderma & Etat Pur Türkiye Pazarlama Direktörü)

Sensibio H2O’nun misel su teknolojisiyle tek bir pamukla makyajı %99 temizliyor. Sensibio H2O, etraf kirliliğinden kaynaklanan ağır metalleri %78 ciltten arındırıyor. Yeni devrin ihtiyaçlarından biri haline gelen maske kullanımı, cildin doğal istikrarını değiştirebiliyor, bu dengeyi korumak için ise cildin kendisinden ilham alan eserleri kullanmak daha kıymet kazanıyor. Sensibio H2O, cildin doğal florasını ne kadar sık kullanıldığından bağımsız olarak %95 koruyor.

Tüm bunlarla birlikte en hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun Sensibio H2O; alkol, sabun ve alerjen içermiyor ve içerisindeki faal yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, cildin şişkinliğini gideriyor ve ciltte anında ferahlama sağlıyor.

Pandemi süreciyle birlikte hayatımızın ayrılmaz bir kesimi olan maskelerin de cilt üzerinde olumsuz tesiri olabiliyor. Maske kullanımından ötürü ciltte oluşan hassasiyet ve kızarıklara karşı da tesir gösteren Sensibio H2O maske kullanımı sonrasında yahut maske değişimi sırasında kullanılabiliyor. Tam da bu sebeble eserin çanta uzunluğu da lansmanın bir modülü… Bir makyaj temizleyicisinden çok daha fazlası olan cilt temizleme suyu Sensibio H2O, saf ve yatışmış bir cilt için gün içerisinde gereksinim duyulduğu anda tercih edilebiliyor. Üstelik durulama gerektirmeyen formülü sayesinde pratik kullanım imkânı sağlıyor. Göz ve dudak etrafında da inançla kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir