LA ROCHE-POSAY’DEN CİLT BAKIMI İÇİN ÖZEL SERUMLAR

Saf C Vitamini içeriğine sahip olan Saf Vitamin C10 Serum ve Hyalüronik Asit içerikli HYALU B5 Serum baharı karşılarken cildine bakımı yapmak isteyenlerin gözdesi olacak.

Saf Vitamin C10 ile cildiniz ışıldasın

La Roche-Posay’in ağır C vitamini içeriğine sahip antioksidan serumu Saf Vitamin C10, yüksek konsantrasyonda Saf C Vitamini, Salisilik Asit ve Neurosensine barındırıyor. Çok güçlü bir antioksidan olan C vitamini tıpkı vakitte yaşlanmayı hızlandıran oksidasyon sürecine karşı bedenin en kıymetli destekçilerinden biridir. Yaşlanmaya da meydan okuyan serumun saf C vitamini sayesinde bahar aylarında cildiniz daha sağlıklı ve daha canlı görünecek.

Cilde süratlice nüfuz eden özelliği ile serum; anında parlak, yumuşak ve nemli bir cilt sağlıyor. Salisilik asit içeri sayesinde yağlı ciltlerin bile tercih edebileceği saf C vitamini serumuyla, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltarak pürüzsüz ve eşit bir cilt tonuna sahip olabilir, cildinizin eski ışıltısına tekrar kavuşabilirsiniz.

La Roche-Posay’in yaptığı testlere nazaran saf C vitamini serumunu deneyenlerin %89’u cildinin nemlenmiş ve yatışmış olduğunu, %83’ü cildinin sağlıklı ışıltısını geri kazandığını ve %87’si cilt dokusunun arındığını belirtiyor.

HYALU B5 ile daha dolgun ciltler

Hyalüronik asit, cildin elastikiyetini sağlayan ve yaşlandıkça ciltteki yoğunluğu ve tesiri azalan çok kıymetli bir bileşen. Yaş aldıkça, cilt üzerindeki yaşlanma belirtilerini yavaşlatmak için cildi Hyalüronik asitle destek etmek büyük değer kazanıyor. La Roche-Posay artık yorgun ve esnekliğini kaybetmiş ciltlere özel geliştirdiği HYALU B5 Serum ile daha genç bir cilt görünümü kazandırmayı hedefliyor. En hassas ciltlerde bile test edilmiş ve iki çeşit Hyalüronik Asit, Vitamin B5 ve Madecassoside içeren formülüyle HYALU B5 Serum, cilde eski dolgun görünümünü geri veriyor ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı oluyor.

Cilt bakımınızda mükemmeller yaratacak serum ile güneşin yüzünü göstermeye başladığı bu ayları taptaze bir ciltle karşılayın!

Eseri incelemek için tıklayın.

İlandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir