DOĞAL VE TESİRLİ: CAUDALIE VINOFRESH DEODORANT

Caudalie, Doğal Formül Geliştirme Laboratuvarı’nın 20 yıllık araştırması sonucunda 24 saat boyunca tesirli ve doğal bir deodorant geliştirdi. Doğallık ve aktiflik ortasında tercih yapılmasını gerektirmeyecek bir deodorant olarak tasarlanan Vinofresh rahatlık ve aktifliği birebir sanma sağlamak ismine ahenk içinde çalışan içeriklere sahip: İçeriğindeki organik okaliptus berbat kokuların oluşmasına sebep olan bakterileri yok ederken organic üzüm suyu hassas koltuk altını yatıştırır ve doğal istikrarını muhafazaya yardımcı olur. Hafif ve taze kokusuyla hem bayanların hem de erkeklerin kullanımı için uygun.

Alüminyum ve alkol içermeyen Vinofresh, en hassas ciltlerin bile kullanabileceği doğal bir stick deodorant! Jilet, ağda yahut lazerli epilasyon sebebiyle ziyan görmüş ciltler için uygun, gebe ya da emziren bayanlar dahi kullanabiliyor.

Dermatolojik denetimlerle test edilen Vinofresh, en hassas ciltlerin bile kullanabileceği doğal bir stick deodoranttır. Jilet, ağda yahut lazerli epilasyon sebebiyle ziyan görmüş ciltler için uygundur. Gebe ya da emziren bayanlar da kullanabilir. Yağsız ve hafif dokusuyla iz bırakmaz, kullanımı rahattır ve cildi yumuşatarak nemlendirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir