THE CROWN 5. DÖNEMİ ÇEKİLMEYE BAŞLIYOR!

The Crown düşündüğümüzden çok daha uzun sürüyor. Evvelden Netflix’in sevilen dizisinin beşinci dönemde final yapacağını düşünüyorduk lakin serinin imalcileri, finalin 6. Dönemde olacağını belirttiler. Pekala 2020’de yayınlanan 4. Dönemde Prenses Diana’nın öyküsünün dahil edilmesi ile birlikte çok daha fazla ilgi çeken ‘The Crown’ serisinin bir sonraki dönemini ne vakit izleyeceğiz? Pandemi sebebiyle ertelenen çekimler ile Netflix’e yeni dönemin gelmesi için daha uzun bekleyeceğimizi söyleyebiliriz.

Variety’nin haberine nazaran beşinci dönem çekimlerinin Temmuz ayında başlayacağını doğrulayan üretimciler, yapımı Londra’nın Kuzeyindeki Elstree Stüdyolarında gerçekleştirecekler. İngiltere’de tedbirlerin hafifletilmesine karşın tüm COVID-19 protokollerine uyacaklarını belirten ‘The Crown’ grubu, sıhhatin ve güvenliğin öncelikleri olduğunu vurguladılar.

Yapım önümüzdeki yaz aylarında başlasa da, çabucak heyecanlanmamanız konusunda uyarmalıyız! Neden mi? Zira serinin yeni dönemi 2022’ye kadar Netflix’te vizyona girmeyecek. Deadline’ın evvelki haberinde gecikmenin evvelden planlandığı ve pandemi kaynaklı olmadığı söylenmişti. Geçtiğimiz sonbaharda yayınlanan 4. Dönemden evvel dizinin hayranları olarak bir seneyi aşkın bir mühlet beklemek zorunda kalmıştık. Doğal, bu ‘The Crown’ dizisinin birinci uzun bekleyişi olmamıştı, Netflix, 2. ve 3. Dönemler ortasında da 2 sene orta vermişti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir