REGE-JEAN PAGE BRIDGERTON’DAN AYRILIYOR

‘Bridgerton’ dizisinin hayranlarını üzmek istemezdik lakin Hastings Düküne elveda diyoruz… Netflix’in rekor kıran serisinin Twitter üzerinden paylaşımına nazaran Rege-Jean Page, serinin ikinci döneminde olmayacak. Lady Whistledown karakterinin ağzından yazılan paylaşımda, “Tüm gözler Lord Anthony Bridgerton’ın bir Düşes bulma arayışına dönerken, Hastings Dükü’nü mükemmel bir halde oynayan Regé-Jean Page’e veda ediyoruz. Simon’un ekrandaki varlığını özleyeceğiz, lakin o her vakit Bridgerton ailesinin bir kesimi olacak” denemek Page’in Simon karakterini canlandırmayacağı belirtildi.

İkinci dönemde kıssa Jonathan Bailey tarafından canlandırılan Anthony Bridgerton karakteri etrafında oluşacak. ‘Bridgerton’ serisinin Julia Quinn’in romanlarından uyarlandığını göz önünde bulundurursak, Simon karakteri birkaç sefer ikinci kitapta ortaya çıkıyordu. Bu nedenle tahminen sürpriz bir geri dönüş olabilir! Lakin yeniden de umutları yükseltmek istemeyiz.

Serideki performansı ile son ayların en çok dikkat çeken oyuncularından biri olan Page, ‘Saturday Night Live’ programına da katılmıştı. Tıpkı vakitte ‘The Gray Man’ sinemasında Ryan Gosling ve Chris Evans ile birlikte rol alacak olan Page, ‘Dungeons and Dragons’ sinemasında de başrol olarak seçildi.

“Bu tek dönemlik bir kıssa. Başlangıcı, ortası ve sonu olacak—bize bir yıl verin” diyerek gösterideki vaktini anlatan Page, “Bence bu enteresan zira bir sonlu seri üzere. Geliyorum, kendi hisseme düşeni yapıyorum ve sonra Bridgerton ailesi kıssaya devam ediyor” diye eklemişti.

Diziden ayrılmasının üzerine Twitter’dan paylaşım yapan Page, “Zevk ve ayrıcalık! Ekranda ve dışında, takım ve inanılmaz hayranlardan oluşan bu ailenin bir üyesi olmak onur verici, bu sevgi gerçek ve büyümeye devam edecek,” yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir