FRIENDS BULUŞMASI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇEKİLİYOR

2019’da ‘Friends’ takımının yine buluştuğunu öğrenmiştik. HBO Max üzerinden senaryosuz bir kısım olacağı duyurulurken, bu buluşma kısmı Mart 2020’de yayınlanacaktı… Fakat tıpkı her şey için olduğu üzere pandemi, bu projenin ertelenmesine sebep oldu. Tekraren ertelenen ve hala çekilmemiş olan buluşma kısmı sonunda çekiliyor!

Deadline’ın haberine nazaran çekimlere resmi olarak önümüzdeki hafta Warner Bros stüdyolarında başlayacak. Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer ve Matt LeBlanc’ın dönüş yapacağı yeni kısımda, dizinin orjinal üretimcileri Kevin Bright, Mart Kauffman ve David Crane de olacak. Ben Winston’un direktör koltuğunda oturduğu buluşma kısmında üretim grubunda Emma Conway ve James Longman da yer alıyor.

Kısım hakkında spesifik ayrıntılar bilinmese de geçtiğimiz hafta Graham Norton’un programına katılan Schwimmer, “Los Angeles’a gidiyorum. Önümüzdeki hafta ‘Friends’ buluşma kısmını çekeceğiz. Öğlenden sonra uçağa binmiş olacağım. Ve evet, önümüzdeki hafta herkesi bir ortada yıllar sonra birinci kere göreceğim” dedi. Birebir vakitte buluşma kısmında karakterlerini canlandırmayacaklarını ekleyen Schwimmer, “Kendim olacağım. Yani David olacağım. Senaryo yok, karakterlerimizde olmayacağız. Kendimiz olacağız. Lakin bir kısım var, bunun hakkında fazla ayrıntı vermek istemiyorum ancak bir okuma yapacağız” dedi.

Uzun bir müddettir diziyi baştan sona izlemediğini söyleyen Schwimmer, “Biraz komik, bunu yapmam gerekiyordu ve nitekim hiç mazeretim yok lakin 236 kısım izleyemedim. Sanırım önümüzdeki 5 gün çok fazla kısım izlemem gerekecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir