THE HANDSMAID’S TALE DÖRDÜNCÜ DÖNEM FRAGMANI YAYINLANDI

Resmi olarak belirtebiliriz: ‘The Handsmaid’s Tale’ dördüncü dönemi ile geri dönüyor! Haber 26 Temmuz 2019’da duyuran Hulu, Kanada’ya kaçan Gilead’ın insanlarının mukadderatının aşikâr olacağını belirtti. 28 Nisan’da Hulu üzerinden yayınlanacak olan dördüncü dönemin birinci üç kısmı, şimdiden bizi heyecanlandırmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlana fragman ile bizi çok heyecanlı kısımların beklediğine emin olabilirsiniz.

Haziran ayında dönemin başka kısımlarını yayınlayacağını söyleyen Hulu, dördüncü dönemin özetini paylaştı: “The Handmaid’s Tale’in yaklaşan dördüncü döneminde June (Elisabeth Moss), Gilead’a acımasız bir isyancı başkan olarak karşılık verir, lakin aldığı riskler beklenmedik ve tehlikeli yeni zorlukları beraberinde getirir. Adalet ve intikam arayışı, onu tüketirken en pahalı bağlarını yok etmekle tehdit eder.”

Evvelki dönemde bulunan 13 kısmın tersine 10 kısımdan oluşacak olan dördüncü dönem, birinci dönemde olduğu üzere daha sonlu bir öykü sunuyor. Ocak 2020’de IndieWire’a konuşan üretimci Bruce Miller, “Benim gözümde kimi öyküler 10 kısım ile anlatılabilir” diyerek dördüncü dönemin daha kapsamlı olacağını söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir