KIRSTEN DUNST İKİNCİ BEBEĞİNE GEBE

Kirsten Dunst ve nişanlısı Jesse Plemons, yeni bir bebek beklediklerini duyurdular. İkinci bebeğine gebe olduğunu olabilecek en şık biçimde duyuran Dunst, W mecmuasının direktör Sofia Coppola için adanan ‘Yönetmenler’ sayısında yer aldı. Sayıda yeni bebeği hakkında yorum yapmayan Dunst, odak noktasının Coppola ile yeni projeleri olmasını tercih etti. Lakin fotoğraf çekiminde büyüyen karnı ile sözlere gerek kalmamasını sağlayan Dunst, bu özel kareler için Rodarte’den bir elbise giydi.

Nişanlısı Plemons ile birinci bebeklerini Mayıs 2018’de doğuran Dunst, bir erkek dünyaya getirmişti. Ağustos 2019’da nişanlısı ile tanıştıktan sonra hayatının değiştiğini anlatan Dunst, “Benim ruh eşim olacağını biliyordum. O benim favori oyuncum-çalıştığım en düzgünü. Sonsuza dek hayatımda olacağını biliyordum. Ancak o vakitler ne derece hayatımda olacağını bilmiyordum. Gösteri bittikten sonra onu çok özlemeye başladım. Bir sene boyunca bir ortaya gelemedik. İkimiz de gereğince uyanıktık, kontağın yalnızca birlikte çalıştığımız için mi olduğunu merak ediyorduk. Ancak her şey gerçekti” demişti.

Birlikte beş sene geçirdikten sonra nişanlı kalmayı tercih eden Dunst ve Plemons’un yakın bir vakitte da evlenceklerini düşünmüyoruz. Yeniden geçmişte verdiği bir röportajda, “Zaten evli üzereyiz. Birlikte çocuğumuz var” diyen Dunst evlenmeye niyetleri olmadığını söylemişti. Birebir vakitte annesi ile bir konuşmasını anlatan Dunst, “Annem, ‘Ama siz ne vakit evleneceksiniz?’ diye sorup duruyor. Ben de ona ‘Anne, ben gebeyken evlenmeyeceğim. Düğünümde dans etmek ve eğlenmek istiyorum. Demeye çalıştığım bu düğüne para harcayacağız. Her şeyi ödeyip keyfini çıkarmak istiyorum,’ diye karşılık veriyorum. Annem bu hususlarda biraz geride kaldı. Gebe kalmak için zorlanacağımı düşünüyordum ancak biraz sürpriz oldu. Jesse ile tanışmasaydım, yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyordum. Fakat sanırım şanslı oldum,” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir