DÜNYA AYI’NDA AVEDA’NIN GAYESİ MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÇOK ŞAHSA PAK SU ULAŞTIRMAK

Dünyayı muhafazayı misyon edinen Aveda, Dünya Ayı’nda, bir kere daha paydaşlık içinde olduğu Charity: Water’ı desteklemeyi unutmuyor ve 2021 yılında da gereksinimi olan insanlara pak su sağlamaya çalışıyor.

1999 yılından bu yana, Aveda’nın kurucusu Horst Rechelbacher’ın markanın yıllık düzenlenen Dünya Ayı kampanyası için dünya çapında çevresel sıkıntılar için yaklaşık 65 milyon dolar toplayarak değerli bir tesir yarattı. Bu yıl, ortağı Charity: Water ile birlikte Aveda, 2021 Dünya Ayı boyunca Hindistan, Nepal, Madagaskar ve Etiyopya’da gereksinimi olan insanları korumak ve onlara pak su sağlamak için 2 milyon dolardan fazla para toplama misyonunu üstleniyor.

Muhtaçlığı olan insanlara pak su sağlama misyonunu desteklemek ve 2 milyon dolardan fazla para toplama maksadına ulaşmak için Aveda’ya dayanak olmak isterseniz aşağıdaki fırsatları değerlendirebilirsiniz…

  1. TANIŞMA SETLERİ: Aveda’nın çok satan Tanışma Setlerinin (Aveda’nın Nutriplenish, Botanical Repair ve Invati Advanced serilerinden eserler içeren) satışından Charity: Water’a 5 dolar bağışlayacaktır.
  2. 22 NİSAN DÜNYA GÜNÜ BAĞIŞI: Aveda, 2021 Dünya Günü’nde (22 Nisan) ABD’de ve birçok farklı ülkedeki mağazalarının ve online satışlarının %100’ünü Charity: Water’a (600.000$’a kadar) bağışlayacak.
  3. ONLARIN AYAKKABILARINDA 3,7 MİL YÜRÜYÜŞ: MoveSpring paydaşlığı ile Aveda, Nisan ayı boyunca sanal bir Dünya Ayı RunWalk’a konut sahipliği yapacak. Herkes, gelişmekte olan ülkelerde insanların su kaynaklarına yürüdükleri ortalama uzaklık olan 3,7 mil koşmak yahut yürümek için kayıt yaptırmaya ve bu aktifliğe katılmaya davet ediliyor. 25 dolarlık giriş fiyatı, muhtaçlığı olan insanlara pak su sağlanmasına yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir