JENNIFER ANISTON’DAN NOSTALJİK ‘FRIENDS’ PAYLAŞIMI

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon şu sıralar Apple TV+’ın ‘The Morning Show’ serisinin ikinci dönemini çekiyor. Yıllar evvel ‘Friends’ serisinde kız kardeşleri canlandıran Witherspoon ve Aniston, yeni çekim programlarına karşın ‘throwback’ yapmadan duramıyorlar!

Jennifer Aniston’un Instagram Öyküsü

‘Friends’ serisinin altıncı döneminde Aniston’un canlandırdığı Rachel Green karakterinin kız kardeşi Jill Green’i canlandıran Reese Witherspoon, seriye iki kısım için konuk olmuştu. 2000 yılında çekilen bu kısımların üzerinden 20 seneyi aşkın bir müddet geçti! Artık ise ‘the Morning Show’ serisinde Witherspoon ile bir ortaya gelen Aniston, Witherspoon’un doğum gününü ‘throwback’ kız kardeşlik kareleri ile kutladı.

“Green kız kardeşleri olarak uzun bir yol katettik” yazan Aniston, Rachel ve Jill karakterlerinin ikonik Central Perk kafesinde oturdukları bir sahneyi paylaştı. Birebir vakitte bir ödül merasiminde Witherspoon ile el ele tutuştukları bir kareyi paylaşan Aniston, son olarak ‘The Morning Show’ setinin sahne gerisinden bir fotoğraf paylaşarak, “”Bu gerçek güneş ışığına memnun yıllar, seni seviyorum doğum günü kızı” yazdı.

Jennifer Aniston’un Instagram Kıssası

‘The Morning Show’ serisinde Aniston’un karakteri Alex ve Witherspoon’un karakteri Bradley’i ortasında tatlı bir rekabet, ‘Friends’ serisinde ise Rachel ve Jill kız kardeşler ortasında çekişme olabilir… Fakat gerçek hayatta Witherspoon ve Aniston’un ortasından su sızmıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir