TURMOBİL İLE YOLA ÇIKMAYA HAZIR MISINIZ?

Kişisel müşterilere günlük kiralama, kurumlara uzun devir araç kiralama, transfer ve sürücülü araç kiralama, karavan ve tekne kiralama hizmeti sunan TurMobil, Türkiye’nin dokuz noktasında; 2000’den fazla geniş araç filosu, karavan ve katamaran filosu ile süratle gelişmeye devam ediyor. Müşterilerinin memnuniyeti ve konforu için kalite standartlarını ön planda tutarak “Önce Siz” anlayışı ile hareket ediyor. Geniş, genç filosu ve uygun fiyat aralığı ile öteki kiralama firmalarından ayrılarak, müşterilerine en uygun hizmeti vermeyi öncelikli tutuyor.

Turmobil Car Rental, İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı),İstanbul ( Hilton Bosphorus), Ankara, İzmir (Adnan Menderes Havalimanı), Antalya, Dalaman, Bodrum, Trabzon ve Fethiye’de bulunan kiralama ofislerinden geniş araç seçeneklerine ulaşarak dilediğiniz aracı kiralayabiliyorsunuz.

Kentten küçük bir kaçamak yapmak isteyenler, doğayı keşfe çıkarak anılarına yenilerini katmak isteyenler için kusursuz bir tecrübe sunan Turmobil Caravan’ın bünyesinde bulunan Mitsubishi L200 Crawlerlar, Caretta ve Retro karavanlar ile her türlü arazi şartında istediğiniz konfora sahip oluyorsunuz.

Unutulmaz bir katamaran kiralama tecrübesi sunmak için kusursuz tahliller üreten Turmobil bir unsur imza atarak, ihtiyaçlarınızı öğrenerek size seçim sürecinizde rehberlik edecek ve beklentilerinize en uygun katamaranı bulmanıza yardımcı oluyor. Size kusursuz bir tatil yaşatmak için her ayrıntısı incelikle düşünen Turmobil, teknelerde isteğe bağlı bir aşçı da bulunduruyor. Böylece size sevdiklerinizle daha çok anı biriktirme imkanı sunuyor.

Turmobil Sailing’in merkezi, Fethiye Körfezi’nde yer alan 60 yat kapasiteli ve haydros (lazy line) sistemli Yacht Classic Marina’da eşsiz bir pozisyonda bulunuyor. Fethiye’nin en büyük marinası Ece Saray Marina’nın tam karşısında konumlanan Turmobil Ofis ise tıpkı vakitte marinanın tüm müşterilerine transfer ve araç kiralama hizmeti de sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir