TAYLOR SWIFT, BEYONCE’NİN ELLE YAZDIĞI BİR NOTU PAYLAŞTI

Taylor Swift, Grammy Ödüllü memleketler arası bir süperstar! İnanılmaz ünlü ve başarılı olan Swift’in bizimle ortak bir özelliği var: Beyoncé hayranı olması. Her iki yıldız için unutulmaz olan 2021 Grammy Ödülleri’nde Swift, ‘Folklore’ albümü ile ‘Yılın Albümü’ mükafatını üçüncü defa kazanmış ve bu muvaffakiyete ulaşan birinci bayan sanatçı olmuş ve Beyoncé ise 28. mükafatını kazanarak en çok ödül kazanan bayan sanatçı olmuştu. 2021 Grammy gecesinde ‘Brown Skin Girl’ ile ‘En Güzel Müzik Görüntüsü,’ ‘Black Parade’ ile ‘En Yeterli R&B Performansı’ ve Megan The Stallion’la ‘Savage’ müziği için ‘En Âlâ Rap Performansları’ Mükafatlarını alan Beyoncé, Taylor Swift üzere geceye damgasını vuran bir başka sanatçı oldu.

Taylor Swift 2021 Grammy Ödüllerinde

Ödül merasiminden sonra bir buket çiçeği Instagram hesabından paylaşan Swift, tıpkı vakitte Beyoncé’nin elle yazdığı tebrik notunu hayranlarına gösterdi. “Taylor, Grammy Mükafatın için seni tebrik ediyorum” yazan Beyoncé, “Seni Pazar akşamı görmek mükemmeldi. Her vakit bu kadar destekleyici olduğun için teşekkür ediyorum. Sana ve ailene sevgilerimi yolluyorum,” diye ekledi. Bu notu Instagram kıssasından paylaşan Swift, “Zarafet ve büyüklüğün kraliçesi Beyonce’den çiçeklerle uyandım ve aniden şimdiye kadarki en âlâ Cuma oldu. Teşekkürler B ve Pazar gecesi epik başarınız için tebrikler” yazdı.

Taylor Swift’in Instagram Kıssası

Grammy kabul konuşmasında hayatındaki herkese teşekkür etmeyi unutmayan Swift, “Yazdığım müziklerin hepsini birinci gösterdiğim insan olan Joe’ya teşekkür ederim. Seninle karantina sırasında müzikler yazmak hayatımın en hoş anlarıydı. Tıpkı vakitte müziklerimi birinci çaldığım ikinci ve üçüncü beşerler olan James, Inez, Betty ve ebeveynleri Blake Lively ve Ryan Reynolds’a teşekkür etmek istiyorum” demişti.

Beyonce ise konuşmasında, “Bir sanatçı olarak işim, hepimizin vazifesi vakti yansıtmak. Çok güç bir vakit oldu. Bu nedenle insanları motive etmek, yükseltmek, bana ve dünyaya ilham kaynağı olmaya devam eden tüm siyah kraliçelerimizi ve krallarımızı kutlamak istedim. Bu sahiden harika. Hayatım boyunca çalıştım, dokuz yaşından beri. Bunun gerçek olduğuna inanamıyorum. Bu nitekim büyülü bir gece. Çok teşekkür ederim. Kızımın izlediğini biliyorum, iki kızım ve oğlum, hepiniz izliyorsunuz” diyerek mükafatını çocukları Blue Ivy, Rumi ve Sir Carter’a ithaf etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir