GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MODANIN BERSHKA HALİ

Bershka Hack Denim Vol 3 koleksiyonu Bershka’nın tamamı (%100) eski koleksiyonlara ilişkin eserlerin geri dönüştürülmesiyle yapılmış kıyafetlere özel JOIN LIFE RE-MADE etiketini taşıyor.

Üçüncü Denim Hack koleksiyonu büsbütün patchwork ve yumuşak dokulardan oluşuyor. Utility tarzında, kırmızı dokunuşların dikkat çektiği koleksiyonun ana renkleri haki ve bej. Bu manada evvelki iki hack koleksiyonundan büsbütün ayrılıyor.

Bershka Hack Denim Vol 3

Bayanda sağlam duruşu sembolize eden unisex ceket, 90lar model düz jean pantolon ve fashion army imgesi ve havası yaratan bustiyer var. Kesimler birbirine karışıyor ve denim kumaştan organik bir zırh illüzyonu yaratıyor. Erkekte ise tıpkı unisex denim patchwork ceketi ve pantolonu görmek mümkün. Ek olarak şort ve fermuarlı top ile daha rahat bir stil ortaya çıkarılıyor.

Bershka Hack Denim Vol 3

Hack denim koleksiyonları kendine mahsus birer kapsül koleksiyon, eserleri kıyafetten çok sanat yapıtı. Her vakit olduğu üzere koleksiyonun her bir kesimi muhakkak özgün ve hudutlu sayıda: 120 adet ve yalnızca online satışa özel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir