SOPHIE TURNER’IN DEĞERLİ BİR BİLDİRİSİ VAR!

Sophie Turner, geçen Temmuz ayında kızı Willa’yı doğurmasından bu yana toplumsal medyada tekraren yaptığı üzere, yeni annelerin doğum sonrası bedenleri hakkında yapılan hudut bozucu iletilerle ilgilenmiyor. Perşembe günü Instagram kıssasında, bebek sahibi olduktan sonra “vücudunu geri kazanma” fikrini reddeden Turner, bedeninizin olduğu üzere olağanüstü olduğunu hatırlatmaya muhtaçlık duyduğunuzda elinizin altında tutmanız için çok güzel bir gönderi paylaştı.

‘The Baby Chick’ isimli Instagram hesabının ‘Bebekten evvelki bedeninize kavuşmak için yiyecekler’ başlıklı ve çiziminde “Vücudunuzu bebeğinizden sonra asla kaybetmediniz! Bedeninizin değişmesi çok olağan. Pahalı olmak için daha küçük bir vücuda gereksiniminiz yok!” yazılı bir gönderisini paylaşan Turner, değerli bir bildirinin altını çizmiş oldu. Bu gönderiyi paylaşan Joe Jonas da eşi Turner’ın hislerine ortak oldu.

Sophie Turner, geçtiğimiz ay, “Doğum yaptıktan sonra kimsenin bana verebileceği kıyafet yoktu ve mağazalardan da birçok kıyafet üzerime olmuyordu. Neredeyse hepsi. Bu durum, markaların sunduğu kıyafetlere sığmayan bayanlara pek de güzel bir bildiri vermiyor. Bu ayrımcı ve baş karıştırıcı” diyerek doğum sonrasında vücuduna uygun kıyafetler bulamadığı hakkında konuşan Blake Lively’nin paylaşımını takdir etmişti. “Bu vücut bana bir bebek verdi. Ve bu beden bebeğimin tüm gereksinimi olan besini karşılayabiliyor. Ne kadar hoş bir mucize. Lakin gurur duymak yerine kendimi özgüvensiz hissettim. Yalnızca kıyafetler üzerime olmadığı için,” diyen Lively’nin kelamlarını Instagram öyküsünden paylaşan Turner, “Evet Blake Lively, duymayanlar için bir daha söyle,” yazmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir