MILA KUNIS’İN YENİ SİNEMASININ FRAGMANI YAYINLANDI

Mila Kunis’i bir müddettir ekranlarda görmüyorduk… Artık ise tekrar ekranda görmeye hazırlanırken, Kunis’i tanıyamadık! ‘Four Good Days’ sinemasının birinci fragmanında görülen Kunis, alıştığımız güldürü tipi sinemalarından çok daha farklı bir rolde karşımıza çıkıyor. Üstelik klasik koyu kahve saçlarından da eser kalmayan Kunis, bu rolü için sarışın oldu.

E! News’un haberine nazaran Kunis bağımlılığı ile uğraş eden Molly isimli bir karakteri canlandırıyor. Sinemanın isminde de olduğu üzere dört gün, bedeninin unsurdan etkilenmesini engelleyen bir opiat antagonist aşısı yaptırmadan evvel geçirdiği vakti söz ediyor. Sinemada, Molly’nin annesi rolünde ise Glenn Close’u göreceğiz.

Fragmanda kahverengi tabanları ile sarışın olarak gördüğümüz Kunis’in karakteri, ailesi, çocukları ve kendi bağımlılığının sonuçları ile çaba ediyor. Geçtiğimiz sene 2020 Sundance Sinema Şenliğinde ‘Four Good Days’ sinemasını tanıtan Kunis, karakteri üzere daha açık tonlu saç tarzı ile görülmüştü. E! News’un haberine nazaran sinema, Eli Saslow’un Washington Post’a yazdığı “How’s Amanda? A Story of truth, lies and an American addiction” isimli makalesinden uyarlandı.

Kunis’in mesleğinde bir dönüm noktasına işaret eden ‘Four Good Days’ izlemek için heyecanlandığımız sinemalar ortasında. Genelde daha eğlenceli ve komik karakterler ile tanıdığımız Kunis, ‘Luckiest Girl Alive’ sineması ile de daha karanlık ve derinliği olan rolleri tercih etmeye başladı. 2015’ten beri üretim basamağında olan ‘Luckiest Girl Alive’ sineması ise lise yıllarındaki trajediyi aşmaya çalışan bir kızın öyküsünü anlatan Jessica Knoll’un romanından ilham alıyor. “Bu, altı yıldır aralıksız yine yazma, retler, stüdyo değişiklikleri ve azaplı sakinlik periyotlarının olduğu bir süreç oldu” diyen Knoll, “Mila Kunis’in senaryomun 63. taslağını okuduğu ve beni anlayıp evet demesi ile çok gurur duyuyorum. Kunis’e 64. taslağı öbür bir stratosfere taşımama yardımcı olan zeki üçüncü perde notları için minnettarım” diye ekleyerek yıllardır çalıştıkları öyküsünün sonunda bir sinemaya uyarlandığını belirtmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir