KOYUN SHAUN OSCAR ADAYI OLDU!

Disney Pixar sinemaları Onward and Soul, Amerikan-Çin imali Over the Moon ve İrlanda imali Wolfwalkers ile birlikte Oscar’a aday gösterilen sinema, animasyon stüdyosu Aardman Animations, The Woolmark Company ve STUDIOCANAL iştirakiyle desteklendi. Üçlü, gelecek jenerasyonu Merinos yününün yararları konusunda eğitmek için franchise’ın en yeni üyesi olan LU-LA isimli sempatik bir uzaylıyı kullanarak bir kısa sinema ve mikro site oluşturmak için güçlerini birleştirdi.

The Woolmark Company, ilkokul, ortaokul ve yüksekokul öğrencilerine yönelik geliştirilmiş özel programlarla gelecek jenerasyonların eğitimine büyük yatırımlar yapıyor. Koyun Shaun sırf gelecek jenerasyona yün sevgisi aşılamakla kalmıyor, birebir vakitte çocuklara onunla birlikte gelen tüm eko-kimlik bilgilerini de aşılıyor.

Koyun Shaun: Farmageddon animasyon sinemasının direktörlüğünü Richard Phelan ve Will Becher, yapımcılığını Paul Kewley üstlenirken sinemanın senaryosunu Mark Burton ve Jon Brown yazmış. Mark Burton ve Richard Starzak, Peter Lord, Nick Park, Carla Shelley ve David Sproxton ise yönetici üretimciler olarak yer alıyor.

www.SuperNaturalWool.com, İngilizce, Mandarin, Japonca ve Almanca lisanlarında, üç oyun ve indirilebilir aktivite sayfaları paketine mesken sahipliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir