HAILEY BIEBER EVLİLİĞİ HAKKINDA KONUŞTU

Evlilik sıkıntı olabiliyor… Bilhassa dünyanın en ünlü yıldızıyla evliyseniz bu çok daha güç hale gelebiliyor. ELLE Amerika mecmuasının Nisan 2021 kapak yüzü olan Hailey Bieber, Justin Bieber ile evliliği ve yaşadığı zorlukları açık bir halde paylaştı. Eylül 2018’de sade bir nikah merasimi ile evlenen çift, bir sene sonra da sevdiklerinin olduğu bir düğün yapmıştı. Hayatının bir noktasında Justin’in partiler, kızlar ve çapkınlık ile işinin bittiğini ve farklı bir tarafa gitmeye karar verdiğini söyleyen Hailey, güçlü arkadaşlık bağlarının evliliğe yanlışsız ilerlediğini ekledi. “Romantik bir şey olmadan evvel başta uzun bir müddet yalnızca arkadaştık” diyen Hailey, “Ama her vakit gelecekte ne istediğimiz konusunda hemfikirdik. Birbirimizle olacağımızı bilmeden bile evvel genç evlenmek, aile kurmak ve bir hayat inşa etmek istediğimizi konuşuyorduk.” diye ekledi.

Evlendikleri vakit çok genç oldukları için eleştirildiklerinin farkında olduğunu söyleyen Hailey, “Evlendiğimde 21 yaşındaydım, 22 olmadan 2 ay evvel ve bu nitekim çok genç. Ve bunu sesli söyleyince çok garip oluyor. Lakin tekrar de benim ve Justin üzere biri için durumun farklı olduğunu düşünüyorum. Biz yaşımız için çok fazla şey gördük. İstediğimizin bu olduğunu görecek kadar çok şey öğrendik ve yaşadık.” dedi.

Her şeye karşın bağlantılarının başında zorlandığını itiraf eden Hailey, “Evliliğimizin başında yalnızca gizlenmek istiyordum. İnsanların işime bu kadar fazla burunlarını sokmalarını istemiyorum. Herkes yaptığım her işi eleştiriyordu. ‘Artık özel hayatım yok mu? Bir daha asla eskisi üzere olmayacak mı?’ diye düşünüp duruyordum.” dedi.

Yaklaşık bir sene evvel siber zorbalığın inanılmaz oranda arttığını vurgulayan Hailey, Instagram yorumlarını kapatmaya karar verdiğini söyledi. “Birinin bana yorumları kapatmanın etkileşimi azalttığını söylediğini hatırlıyorum. Ve etkileşim umrumda bile değildi! Beşerler yorumları ile beni dehşete düşürüyordu. Etkileşim falan umrumda bile olmadı!” diyen Hailey, toplumsal medya paylaşımları ve irtibatında çok daha dikkatli olduğunun altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir