BLUE IVY BİRİNCİ GRAMMY MÜKAFATI İLE POZ VERDİ

Grammy Ödülleri’nde annesi Beyoncé ve babası Jay-Z’ye eşlik etmeyen 9 yaşındaki Blue Ivy Carter, mükafatını alırken konuşma da yapamamıştı. 2021 Grammy merasimi başlamadan evvel birinci Grammy mükafatını alan Blue Ivy’nin muvaffakiyetini Beyonce, Instagram hesabı üzerinden kutladı.

28 ödül ile Grammy Ödülleri’nin en çok ödül kazanan bayan sanatkarı olan Beyoncé, tarihe geçtiği 63. Grammy seyahatini Instagram’dan paylaştığı görüntü ile hayranlarına aktardı. Görüntünün sonunda kızı Blue’nun Grammy mükafatı ile iki fotoğrafını paylaşan Beyoncé, meşaleyi yavaş yavaş kızına devrettiğini gösterdi!

Queen B’nin tahtına geçmeye hazır olduğunu muhakkak eden Blue Ivy, altın rengi tacı ile müzik bölümünün yeni kraliçesi olacağının sinyallerini verdi. Annesi ile birlikte ‘Brown Skin Girl’ müzik görüntüsü ile ‘En Düzgün Müzik Videosu’ mükafatını kazanan Blue Ivy, merasimde konuşma yapamasa da, Beyoncé konuşmasının bir kısmında hem kızının muvaffakiyetini kutlamayı unutmadı.

“Hepinize çok teşekkür ederim. Rabbim. Çok onur duyuyorum. Çok heyecanlıyım. Bir sanatçı olarak işim, hepimizin misyonu vakti yansıtmak,” diye konuşmasına başlayan Beyonce, “Çok güç bir vakit oldu. Bu nedenle insanları motive etmek, yükseltmek, bana ve dünyaya ilham kaynağı olmaya devam eden tüm siyah kraliçelerimizi ve krallarımızı kutlamak istedim,” diye ekledi. Grammy tarihine geçtiğinin farkında olan Beyonce, “Bu nitekim fevkalâde. Hayatım boyunca çalıştım, dokuz yaşından beri. Bunun gerçek olduğuna inanamıyorum. Bu hakikaten büyülü bir gece. Çok teşekkür ederim. Kızımın izlediğini biliyorum, iki kızım ve oğlum, hepiniz izliyorsunuz. Tebrikler Blue. O bu akşam bir Grammy kazandı. Seninle gurur duyuyorum ve annen, hepinizin annesi olduğum için çok şanslıyım. Hepinizle gurur duyuyorum ve sizi çok seviyorum,” diyerek kızı Blue ile gurur duyduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir