BILLIE EILISH ARTIK SARIŞIN!

Yeni bir Billie Eilish devri başladı. Hayatının yeni bir devrine giren ve saç tarzını değiştirmek isteyen birçok bayan üzere üslup değişikliğine yönelen Billie Eilish, yeni kısmını ve saç rengini “Doğru kestirim edebildiniz mi?” diyerek Instagram hesabından paylaştı. Platin sarı saçları, katlı saç kısmı ve bu dönemin trendi olan kakülleri ile poz veren Eilish, imzası haline gelen siyah ve tabanları yeşil saçlarından vazgeçti. Son olarak siyah ve yeşil saçları ile Grammy Ödüllerinde görüntülenen Eilish, merasimden sonra çabucak saç tarzı değişikliğine gitmiş üzere görünüyor!

Eilish’in yakın bir vakitte saç değişikliği yapmasını bekliyorduk. Geçtiğimiz Aralık ayında Instagram canlı yayını üzerinden ‘The World’s A Little Blurry’ isimli belgeseli hakkında konuşan Eilish, “Saçlarımı belgesel yayınlandıktan sonra değiştireceğim. Bu bir devrin sonu olacak. Yeni bir periyoda başlayacağım,” demişti.

Eilish’in son zamanlardaki atkı ve şapkalı paylaşımları ve daha sonrasında Grammy Mükafatlarına bucket şapka ile katılmasının sebebinin peruk takması olduğunu düşünen hayranları, müzikçinin bir müddettir sarışın olduğuna inanıyorlardı. Saç değişimlerine uzak olmayan Eilish, son yıllarda gümüş, mor, siyah, mavi ve yeşil renklerini denemişti. Son olarak yeşil taban boyası ve siyah saçı tercih eden Eilish, evvelce denediği mavi saçlarını sevmiyormuş. 2019’da Buzzfeed’e konuşan Eilish, “Ekim ayında saçımı kim maviye boyadıysa kalıcı boya kullanmış ve o yüzden asla çıkaramadık. Saçlarımdaki maviyi çıkarmak için saatlerce ve saatlerce ve saatlerce ve saatlerce o kuaför koltuğunda oturdum ve asla saçımdan çıkmadı,” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir