RIHANNA SAÇ BAKIM RUTİNİMİZDE FARK YARATMAYA HAZIRLANIYOR

Kısa bir mühlet evvel LVMH ile kurduğu Fenty markasını kapatan Rihanna’nın, Fenty Beauty, Savage x Fenty ve Fenty Skin markalarına odaklanacağı söylenmişti. Artık ise Rihanna’dan beklediğimiz hareket geldi! Cilt bakım koleksiyonunu büyüten Rihanna, hayran olduğumuz saçlarının sırrını yeni bir marka ile paylaşacak.

Mullet saç kısımlarından upuzun Rapunzel saçlara, rengarenk pixie kısımlardan kıvırcık ve kabarık saçlara kadar Rihanna’nın saç değişimlerini listelesek vaktimiz yetmez! Çabucak çabucak her saç tarzını kendine yakıştırmayı başaran Rihanna, saç tarzı ve bakımı konusundaki bilgisini Fenty Hair markasına taşımaya hazırlanıyor. Fenty Beauty ile makyaj dalında büyük gelişmelere öncü olan Rihanna, fondöten tonlarında sınırsız seçki sunmuş ve Fenty Skin ile yüzünüzde iz bırakmayan SPF içerikli kremler yaratmıştı.

Fenty Hair ile saç bakım rutininize kendi dokunuşunu katmak isteyen Rihanna, 3 Mart’ta yeni bir marka tesciline başvurarak söylentileri daha da artırdı. Saç tarzı, boya, bakım ve saç şekillendiricileri üzere kategorilerde tescil alan Rihanna, listeye saç simlerini bile ekledi! Şimdi Rihanna tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da Rihanna kozmosunun büyümesine çok sevindik! Fenty markasına elveda demek bizi üzmüştü lakin Fenty Hair ile biraz olsa da moralimiz yerine geldi diyebiliriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir