JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ AYRILDI MI?

Cuma akşamı Page Six ve TMZ, önümüzdeki haftanın bombasını düşürmüş oldular: Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ayrıldı! Son bir haftadır Sussex Çiftinin sansasyonel röportajını konuşurken artık ise Lopez ve Rodriguez’i konuşacağız üzere duruyor. Kısa bir mühlet evvel nişanlarının ikinci yılını kutlayan ünlü çiftin dört yıllık bağlantılarını noktaladıkları söyleniyor. People mecmuasının de doğruladığı habere nazaran, “Bu uzun müddettir beklenen bir ayrılıktı.”

Son vakitlerde münasebetleri sallantıda olan Rodriguez ve Lopez’in bir müddettir başka oldukları belirtilirken, Rodriguez’in şimdilerde basketbol dönemi için Miami’de olduğu ve Lopez’in için de yeni sineması için Dominik Cumhuriyeti’nde olduğu eklendi. 10 Mart’ta iki sefer erteledikleri düğünleri hakkında çıkan haberler, Lopez ve Rodriguez çiftinin tekrar düğün planladıklarını söylerken, Cuma günü gelen haber çiftin hayranlarını şaşırttı. Entertainment Tonight’ta yayınlanan haberde, “Jennifer ve Alex hala evlenmeyi planlıyorlar. Rodriguez, Lopez’e çok aşık ve birlikte çok eğleniyorlar. Bu kadar güzel muahedeleri şahane. Lopez daha evvel olmadığı kadar Rodriguez’e güveniyor,” yazmıştı. Artık ise bu haberlerden yalnızca birkaç gün sonra çiftin ayrılığını konuşuyoruz!

Rodriguez’in kısa bir müddet evvel ismi ‘Southern Charm’ yıldızı Madison LeCroy ile aldatma söylentilerine karışırken, LeCroy’a yakın bir kaynak bu argümanları yalanlamıştı. Entertainment Tonight’ın haberine nazaran alakalarının vakit aşımına uğradığını düşünen Lopez, aldatma söylentilerinden sonra evlenme konusunda kararsızmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir