EMILY RATAJKOWSKI BİRİNCİ BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ

Emily Ratajkowski ve eşi Sebastian Bear-McClard birinci bebeklerini dünyaya getirdiler.

Doğumu Instagram hesabından duyuran Ratajkowski, bebeğinin bir fotoğrafını paylaşarak eşi ile seçtikleri ismi de açıkladı.

“Sylvester Apollo Bear bize dünya tarafında katıldı,” yazan Ratajkowski, “Sly 8 Mart’ta hayatımın en hoş, sürreal ve sevgi dolu sabahında geldi,” diye ekledi.

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Hamileliği sırasında bir yazı yazan Ratajkowski, “Eşim ve ben arkadaşlarımıza gebe olduğumu duyurduğumuzda, ‘Tebrikler’ dedikten sonra çoğunlukla, ‘Kız mı erkek mi istiyorsunuz?’ oluyordu. Biz de çocuğumuzun cinsiyetini 18 yaşına kadar bilmeyeceğimizi ve çocuğumuzun bize tercihini söyleyeceğini belirtmeyi tercih ediyoruz,” diyerek bebeğinin cinsiyetini söylememeyi tercih etmişti.

Birebir vakitte bayanların ve erkeklerin hamilelik devrinde yaşadıkları farkları anlatan Ratajkowski, “Eşim ‘biz gebeyiz,’ demeyi seviyor. Ben ise ona, bunun çok tatlı olduğunu lakin gerçek olmadığını söylüyorum. Onun ailesinin tüm DNA’sını taşıyorum fakat o taşımıyor. Bu aslında haksızlık diyorum ve birlikte gülüyoruz. Bunu alışılmış latife olarak söylüyorum fakat gerisinde biraz gerçeklik var. Hamilelik içinde yalnızlık da taşıyor; kurallar ne olursa olsun bu bayanın tek başına, bedeni ile yaptığı bir şey. Sevgi dolu bir partner ve birçok bayan arkadaşınız olsa da çoğunlukla bu tecrübede vücudumda yalnızım. Kimse bunu benimle hissedemez—film izlerken beklenmedik bir anda gelen karın kasıntıları yahut göğsümdeki yük. Eşimin ‘hamileyiz’ derken fizikî semptomları yok. Bu da bayanların ve erkeklerin hayatı ne kadar farklı deneyimlediğinin bir öteki hatırlatması,” demişti. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir