BLUE IVY ARTIK GRAMMY ÖDÜLLÜ!

Beyonce ve Jay-Z’nin dokuz yaşındaki kızları Blue Ivy artık kendisini bir Grammy Mükafatı kazananı olarak tanıtabilir. 2021 Grammy Mükafatları yayından evvel annesi ile ‘Brown Skin Girl’ müziği için ‘En Âlâ Müzik Videosu’ Mükafatını alan Blue Ivy, Grammy tarihinde ödül alan en genç ikinci isim oldu. Müzik görüntüsü kategorisinde Future ve Drake, Anderson .Paak, Harry Styles ve Woodkid’e karşı uğraş eden Beyonce ve Blue Ivy, mükafatın kazananı oldular.

Geçtiğimiz yaz ayında Disney+ üzerinden yayınlanan ‘Brown Skin Girl’ görüntüsü, Beyonce’nin görsel ‘Black Is King’ albümünün bir kesimiydi. Afrikalı-Amerikalı bayanların ve kızların kutlaması olan bu müzik görüntüsü Jenn Nkiru tarafından yönetilmişti. Blue Ivy ve Beyonce’nin yanı sıra Naomi Campbell, Adut Akech, Lupita Nyong’o ve Kelly Rowland’ın olduğu müzik görüntüsünde Beyonce’nin annesi Tina Knowles-Lawson ve kızı Rumi Carter da görülmüştü.

Kısa bir müddet evvel ‘Good Morning America’ programında ilham kaynağını anlatan Beyonce, “Brown Skin Girl müziğinde her cilt tonundan kızları temsil etmek istedim ve her karakterin asil bir biçimde gösterilmesini istedim. Hepimizin birlikte olması ve hepimizin birbirimizi kutlamamız benim için çok önemliydi” dedi.

‘Brown Skin Girl’ görüntüsündeki katkıları ile NAACP Image Mükafatı, BET HER Mükafatı ve Soul Train Mükafatı kazanan Blue Ivy, artık ise Grammy Mükafatı kazanarak, müzik dünyasında yerini şimdiden kanıtlamaya başladı. “Blue, bu gece bir Grammy kazandın tebrik ederim. Seninle gurur duyuyorum ve annen olduğum için onur duyuyorum, hepinizin annesi olduğum için. Hepiniz benim bebeklerimsiniz ve hepinizle gurur duyuyorum,” diyerek tüm çocuklarına seslenen Beyonce eşi Jay-Z’ye dönüp, “Seni çok seviyorum,” diye ekledi. Grammy Ödülleri’nden sonra kızı Blue ile sahne ardı manzaraları internet sitesinden paylaşan Beyonce, Grammy mükafatlarını ve kızının muvaffakiyetlerini kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir