JANET JACKSON BELGESELİ GELİYOR

Janet Jackson hakkında yeni bir belgesel yapılıyor. Geçtiğimiz Perşembe günü A&E Networks, yaptığı açıklamada Lifetime ile ‘JANET’ isimli bir belgesel üzerinde çalıştıklarını duyurdu. İki kısımdan oluşacak belgesel, Janet Jackson’ın birinci albümünün 40. yılını kutlarken tıpkı vakitte hayatını anlatacak.

“Sınır tanımadan tüm bahisleri açıkça ele alacağı” söylenen belgesel Jackson’ın kıssasını samimi, dürüst ve filtresiz bir formda anlatacak. A&E’ye nazaran daha evvel konuşmadığı şeyleri konuşacak olan Jackson, tıpkı vakitte Justin Timberlake ile Harika Bowl performansını da anlatacak. 2004 yılında Jackson ile Muhteşem Bowl performansına katılan Timberlake, Jackson’ın kıyafetini çekerek bir frikike sebep olmuştu. Yıllar sonra geçtiğimiz haftalarda bu davranışı için özür dileyen Timberlake, “Mesajları, etiketleri, yorumları ve tasaları gördüm ve karşılık vermek istedim. Hayatımın kimi noktalarında yaptıklarımın sorun teşkil etmesi, bana kelam hakkı verilmeden konuşmam yahut hakikat olanı konuşmadığım için çok üzgünüm. Bu anlarda ve daha pek birçoklarında yetersiz kaldığımı ve bayan düşmanlığı ve ırkçılığı güzel gören bir sistemden faydalandığımı anlıyorum. Bilhassa Britney Spears ve Janet Jackson’a özür dilemek istiyorum zira bu bayanlara kıymet veriyorum ve hürmet duyuyorum ve yanılgı yaptığımın farkındayım.,” diyerek Instagram’dan bir paylaşım yapmıştı.

Janet Jackson ve Justin Timberlake’in Harika Bowl Performansı (Getty Images)

Gündem olan Harika Bowl performansının yanında kardeşi Michael Jackson’ın mevti ve annelik seyahatini da anlatacak olan Janet Jackson’ın 4 saatlik belgeseli 2022’nin birinci aylarında vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir