LUPIN BEKLEDİĞİMİZDEN DAHA KISA MÜDDETTE DÖNÜYOR

Yeni bir diziye başladığımız vakit, bilhassa dijital bir platformda ise bir solukta tüm dönemi bitiriyoruz. Sonra ise yaklaşık bir seneye yakın bir bekleme süreci başlıyor. Lakin Netflix, ‘Lupin’ serisinden Assane Diop üzere sürpriz yapmayı seviyor! Geçtiğimiz Cuma günü serinin ikinci kısmının fragmanını yayınlayan Netflix, hit Fransız dizinin beklediğimizden de yakın geri döneceğini duyurdu.

Birinci dönemi ‘Part 1’ ve ‘Part 2’ olarak ayıran Netflix’in ikinci kısmı önümüzdeki sene yayınlamasını bekliyorduk… Lakin neyse ki bekleyişimiz o kadar da uzun olmayacak! ‘Lupin’ serisinin Part 2’deki 5 kısmı yaz aylarında yayınlamayı planlayan Netflix, şimdiden bizi heyecanlandırmayı başardı.

Omar Sy’ın Assane Diop karakterini canlandırdığı ‘Lupin,’ Senegalli-Fransız başarılı bir dolandırıcının kıssasını anlatıyor. Maurice Leblanc’ın Fransız kurgu karakteri Arsene Lupin’den ilham alan Assane Diop, tüm soygunlarını Lupin romanlarındaki üzere yapıyor. ‘Centilmen Hırsız’ lakaplı Arsene Lupin’in biçimine uyan Assane Diop, yıllar evvel babasına atılan iftiranın intikamını almaya çalışıyor.

Serinin ikinci kısmının fragmanı ise birinci kısımda kaldığımız yerden başlıyor. Assane’ın oğlunu avuçlarının içine alan Pelligrini, oğlunu Assane’a karşı kullanmayı planlıyor. Fragmanda oğlunu kurtarmak için bir plan hazırladığını gördüğümüz Assane, kendisi için en kıymetli insanların hayatı tehlikeye girince ‘Centilmen Hırsız’ lakabını bir kenara bırakacak üzere görünüyor! Fragmanı, “Bu artık bir oyun değil. Lupin Part 2, yakında geliyor” diyerek paylaşan Netflix, izlediğimiz an çok sevdiğimiz Centilmen Hırsızımızın çok yakında geri döneceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir