VITALICA WELLNESS BODRUM DÖNEMİ AÇIYOR

Sağlıklı hayat merkezinin zenginleşen Intensive Detoks, Master Detoks ve Ayurvedik Detoks programlarının yanında, yeni dönemde hizmete sunulmaya başlanan Post-COVID ve Biohacking programları da; konuklarını fizikî, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak “tam bir istikrar haline” taşıyan çok özel bir seyahate davet ediyor. Vitalica Wellness Bodrum’a konut sahipliği yapan ve Le Meridien Bodrum Beach Resort, tamamı panoramik görüntülü ve güneş ışığından azamî seviyede faydalanan odaları, izole ve doğal kum plajı, fiyatsız kullanıma açık olan kabanaları ve tabiatın kalbindeki yoga, pilates, boot camp alanları ile bu dönem dünyanın en yüksek oksijen oranlarından birine sahip olan Bodrum’da unutulmaz anlar vadediyor…

Koronavirüse karşı alabilecekleri en büyük tedbirin, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamak ve bağışıklık sistemlerini güçlendirmek olduğunu bilenler dönemi Bodrum’da Vitalica Wellness’ın ozon terapi, ozon sauna, infrared sauna, Nasayam (burun ve sinüs temizliği) ve “kişiye özel” bağışıklık destekleyici özel terapiler sayesinde bağışıklık sistemlerini güçlendirerek açacaklar. COVID Programı COVID-19 enfeksiyonu geçirmiş bireylerde teneffüs sistemi, kalp ve damar sistemi işlevleri ile nörolojik ve ruhsal komplikasyonlar basta olmak üzere enfeksiyonun organizma üzerinde bıraktığı hasarları en az seviyeye taşımak, COVID-19 enfeksiyonu geçirmemiş bireylerde ise bağışıklığı güçlendirip bedenin virüse karşı savunmasını güçlendirmek için tasarlandı.

Dünyada bir wellness merkezinde birinci sefer uygulanacak olan Biohacking Programı ise ömrü kendi denetimi altına almaya, bedensel, zihinsel ve ruhsal performansı optimize etmek için bilimin ışığında kendini değiştirebilmeye ve kendinin en âlâ versiyonunu yaratmaya odaklanarak, iştirakçileri azamî performansa ve üretkenliğe taşıyor. Vitalica Wellness Bodrum 26 Mart -28 Mart tarihleri ortasında düzenleyeceği “Yoga ve Meditasyon Kampı” ile günlük yaşama odaklanmayı, gerilim, öfke, hayal kırıklığı ve korku seviyesini azaltmayı, daha fazla iç huzur ile mutluluğun tadını çıkarmayı, itimadı ve öz saygıyı artırmayı, zihinsel ve fizikî sıhhati uygunlaştırmayı hedefliyor.

Vitalica Wellness ideolojisinin temel taşlarından biri olan bütüncül ve bireye özel yaklaşım, mutfağını da kapsıyor. Bu mutfakta, çağdaş beslenme araştırmalarından ve klâsik beslenme ideolojilerinden edinilen bilgiler sentezleniyor, bu bilgiler menülere yansıyor. Her iki merkezde de bulunan Vitalica Healing Restaurant’larda, çok sağlıklı besinlerin da çok lezzetli olabildiği keşfediliyor. Merkezin “yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun!” ideolojisiyle, ömür uzunluğu sürecek olan sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanılıyor. Uzman hekimler tarafından geliştirilen programlar yaşa, cinsiyete, anatomik yapıya ve beklentilere uygun olarak, şahsa özel tahliller sunan modüllerle sunuluyor. Programa başlamadan evvel, program boyunca ve programın sonunda uygulanan doktor konsültasyonlarıyla programın yararları azamiye, muhtemel şahsî riskler minimuma taşınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir