SWAROVSKI 125. YILINDA SİHİR VE BİLİMİ BULUŞTURUYOR

“Ignite your dreams” Swarovski’nin hayali bir Wonderlab’de kurulan dünyasının yeni sloganı ile tanışın. Bugüne kadarki birinci Swarovski Kreatif Yöneticisi olan Giovanna Engelbert’in hayalindeki çağdaş kristal hayat şekli, tüm dünyayı kişiselliği kutlamaya ve fantezinin bir modülü olmaya davet eden son derece kapsayıcı bir yaratıcılık laboratuvarı olarak karşımıza çıkıyor. Renge, boyuta ve styling’e çarpıcı ve güçlü bir yaklaşım katan yeni vizyon, eserin kendisiyle sonlu kalmayarak dünyanın dört bir yanında yeni tecrübelere, etkinliklere ve mağaza konseptlerine yelken açıyor ve yeni radikal bir vizyona sahip gelecek kuşakların Swarovski’ye olan bakış açısını tekrar tanımlıyor.

Wonderlab’in birinci sözü, Giovanna Engelbert’nin birinci koleksiyonu olan Collection One ile hayat buluyor. “Kristalin temel geometrisini ve bir gereç olarak potansiyelini keşfetmek istedim. Daniel Swarovski’nin birinci çizimlerine bakmak benim ana ilham kaynağım oldu, dünyada eşi gibisi görülmeyen modüller üretmek için birinci icatlarının sihrini keşfetmek ve hayalinin gücünü kavramak çok değerliydi. Kendi kreatif seyahatime çıktığımda takıların ne kadar dönüşebilir olduğuna dair hürmetim artarken, hem bayanların hem de erkeklerin benimseyebileceği, onların yavuz ve eşsiz karakterlerini yansıtan modülleri ve bir stil vizyonu oluşturmak istedim.

Giovanna’nın “Matematiğin Sihirli Bahçesi” ismini verdiği koleksiyon, kristalin temel fakat sihirli özelliklerinin yer aldığı kolye, küpe, yüzük, bileklik ve beden takılarının seçkisiyle tamamlandı. Ölçü, kesim ve renge gelen yaratıcı bir yaklaşım ile tüm dünyayı heybetli ve oyuncu bir yaklaşımla yaratıcı olmaya davet eden ve hayli güçlü, etkileyici ve çok taraflı bir koleksiyona hayat verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir