LADY GAGA ‘HOUSE OF GUCCI’ SETİNDEN BİR KARE PAYLAŞTI

Roma sokaklarında kahverengi saçları ve dikkat cazibeli tarzı ile görüntülenen Lady Gaga, sonunda bu gizemli halinin sebebini açıkladı. Max Mara üzere markaların paylaştığı fotoğraflarda farklı bir saç tarzı ile görülen Lady Gaga, kestirim ettiğimiz üzere yeni ‘House of Gucci’ sinemasının çekimlerine başlamış. Gucci Ailesi’nin skandal cinayet olayını anlatan Ridley Scott’un biyografik sinemasında yer alan Lady Gaga, Gucci kurucusu Guccio Gucci’nin torunu Maurizio Gucci’nin eşi Patrizia Reggiani’yi canlandırıyor.

Daha evvel paparazzi tarafından Roma sokaklarında görüntülenen Lady Gaga, artık ise sinemadaki rol arkadaşı Adam Driver ile Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Beyaz bir kazak ve kayak pantolonu giyen Driver’ın yanında ise Lady Gaga kürklü bir şapka ve altın rengi takılar ile görüldü. Aprés-Ski tarzını tepeye taşıyan Lady Gaga ve Adam Driver, tam olarak 80’ler ihtişamını yansıttılar. Fotoğrafı “Signore e Signora Gucci,” yazarak paylaşan Lady Gaga, Maurizio Gucci’yi canlandıran Driver’a bir sinema göndermesi yaptı.

1995’te ofisinde bir seri katil tarafından öldürülen Maurizio Gucci’nin cinayet davasında tüm oklar eşi Patrizia Reggiani’yi göstermişti. 29 sene mahpus cezasına çarptırılan Patrizia Reggiani, 2016’da af kararı ile özgürlüğüne kavuşmuştu. Cinayet hakkındaki soru işaretleri devam ederken Ridley Scott’un yeni sineması gizemli Gucci Ailesinin skandallarını deşifre edecek. Sara Gay Forden’ın ‘The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed,’ kitabından uyarlanan ‘Lady Gucci’ sinemasında gösterişli Gucci markasının sahne gerisinde yaşananları izleyeceğiz. Lady Gaga ve Adam Driver’ın başrollerde olduğu sinemada Al Pacino ve Jared Leto üzere isimler de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir