PURE LINE ARTIK KONUTUNUZUN HER KÖŞESİNDE

Unilever’in tüketicileri en ülkü duş jeli ile buluşturmak üzere Türkiye’deki bayanları dinleyip, onlar için tasarladığı Pure Line Duş Jelleri kalıcı kokusu ve doğal özler içermesi ile kısa müddette bakım rutinimize eklenmişti. Pandemi devrinde değeri artan el hijyeni gereksinimini karşılamak üzere yeni jenerasyon kolonya üreterek Pure Line 80° Kolonyaları hayatımıza sokan markadan bir sürpriz daha geldi. Pure Line, duş jelleri ve kolonyalarından sonra artık de sıvı ve katı sabun çeşitleriyle hem konutların her köşesine yerleşiyor.

COVID-19 tesiriyle hijyen odağındaki artışa paralel olarak, tabiattan gelen bitkisel özler içeren sıvı ve katı sabun çeşitlerinde, Pure Line’ın tüm eserlerinde olduğu üzere renklendirici ve paraben bulunmuyor. Pure Line, sabunda birinci defa doğallık vurgusu yapan marka olarak “Doğa Cildine Dokusun” söylemi ile öne çıkıyor.

Gül, yasemin ve deniz mineralleri çeşitleriyle Pure Line katı sabunları ve gül, yasemin ve hindistan cevizi & vanilya çeşitleriyle de Pure Line sıvı sabunları raflarda çoktan yerini aldı ve meskenlerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir