JENNIFER ANISTON’UN ‘VOKAL TİKİ’ VİRAL OLDU

Jennifer Aniston’un ‘Friends’ dizisindeki oyunculuğu final kısmından neredeyse 20 sene sonra bile konuşulmaya devam ediyor! İkonik Rachel Green karakterini canlandıran Aniston, son vakitlerde ‘Friends’ dizisi ile yine gündem oldu. Geçen ay TikTok kullanıcısı ‘cts.trphe,’ takipçilerinin dikkatini Aniston’ın başladığı her cümlenin başına getirdiği vokal tike çekmişti. Bahsettiğimiz “vokal tik” aslında yalnızca Aniston’ın konuşmadan evvel boğazını temizlemesi. Lakin ‘Friends’ serisi boyunca bunu sahiden çok yapmış!

TikTok’ta viral olan paylaşımlar Rachel karakterinin vokal tikinin birinci fark edilişi değil! Son 27 yıldır insanların ‘Friends’ serisini tahlil ettiğini düşünürsek, Rachel’ın bu huyu ile daha evvel de karşılaşmıştık. Twitter’da konuşulmaya başlanan Rachel konusu için birçok hayran ise bunun Aniston’un kendi huyu olmadığını ve yalnızca bir karakter seçimi olduğunu savundular. Röportajlarında yahut oynadığı farklı karakterlerde bu tiki tekrarlamayan Aniston, Rachel karakteri için epeyce fazla boğazını temizlemiş diyebiliriz!

Tekrar de Aniston’un 10 dönemlik dizi boyunca sürdürdüğü bu vokal tik hayli etkileyici! ‘En Dengeli Vokal Alışkanlık’ için bir ödül olsaydı, Aniston’un aday olacağına, hatta kazanacağına eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir