TAKVİYE HAYAT DEĞİŞTİRİR!

Türk Eğitim Vakfı ve Voonka; “geleceğin sıhhat çalışanlarına” eğitim dayanağı vermek gayesiyle hayata geçirdikleri “Destek Hayat Değiştirir” projesi ile 15 ünlü ismin ilham verici takviye kıssalarını ve iletilerini www.destekhayatdegistirir.com adresinde buluşturuyor. Dünyanın birbirimize takviye olduğumuz, inandığımız noktada çok daha güzelleştiği bildirisini veren 15 ünlü ismin kendi takviye kıssalarını paylaştıkları kitabın satışından elde edilen gelir TEV bünyesinde oluşturulan TEV-Voonka Geleceğin Sıhhat Çalışanları Burs Fonu aracılığı ile geleceğin sıhhat çalışanlarının eğitimleri için kullanılacak.

Görsel direktörlüğünü fotoğraf sanatkarı Mehmet Turgut’un üstlendiği “Destek Hayat Değiştirir” projesinde; TEV Genel Müdürü Yıldız Günay, araştırmacı-gazeteci Ayşe Arman, dizayncı Bünyamin Aydın, ulusal tenisçi Çağla Büyükakçay, müzisyen Ferman Akgül, Ulusal Basketbol oyuncusu Furkan Korkmaz, teşebbüsçü iş bayanı Gamze Cizreli, oyuncu Gonca Vuslateri, eğitmen-yönetmen oyuncu Haldun Dormen, tiyatrocu-oyuncu Rutkay Aziz, müzisyen Kalben, gazeteci-sunucu Mirgün Cabas, akademisyen Prof.Dr. Murat Baş, Dünya Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen, Karşıyaka Basketbol Kadrosu Baş Antrenörü Ufuk Sarıca ve oyuncu Uzman Dikinciler hayatlarını değiştiren dayanak kıssalarını paylaştılar.

“Destek Hayat Değiştirir” projesi ile ilgili konuşan Kampotu İlaç Genel Müdürü Hakan Keleş, proje ile ilgili olarak “Amacımız bu devirde hepimiz için insanüstü bir uğraş sarfeden sıhhat çalışanlarımız için bir farkındalık yaratarak kendilerine bir nebze olsun takviye olmak. Türk Eğitim Vakfı’na ve projemize takviye veren tüm isimlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

KİTAP GELECEĞİN SIHHAT ÇALIŞANLARININ EĞİTİMLERİNE KATKI SAĞLAYACAK

Geleceğin Sıhhat Çalışanları için ünlü isimlerin takviye öykülerinden ve özel fotoğraflarından oluşan bir koleksiyon kitabı hazırlandı. www.destekhayatdegistirir.com adresinden TEV-Voonka Geleceğin Sıhhat Çalışanları Burs Fonu’na 3 farklı bağış imkanı sunulmaktadır. Bu bağışlar karşılığında destekçilere; imzalı E-teşekkür kartı, ‘Destek Hayat Değiştirir’ koleksiyon kitabı yahut tüm iştirakçilerin imzalarını taşıyan özel kutulu ‘Destek Hayat Değiştirir’ koleksiyon kitabı armağan edilecektir. Bu özel projeyle birlikte ‘Geleceğin Sıhhat Çalışanları’na daha âlâ bir eğitim imkanı sağlamak hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir