KIRIŞIKLIĞA MEYDAN OKUYAN 10 TESİRLİ KREM

Aynaya baktınız ve göz etrafınızda ve alnınızda ince çizgilerle karşılaştınız! O vakit kırışıklıklarınıza bir merhaba diyin. Kırışıklık! Tahminen de yaş almanın en sevilmeyen nedeni. Yaşımız ilerledikçe ister istemez yüzümüzdeki çizgiler belirginleşmeye başlıyor. Bu besbellilik canımızı sıkıyor ve ansızın kendimizi bir tahlil arayışının içerisinde buluyoruz. Daha gergin ve daha genç bir cilde sahip olmak imkansız üzere görünse de, aslında o denli değil. Kırışıklarla baş etmek için yapılabilecek pek çok şey var. Bunlardan biri de bu bahiste uzman dermatologlar tarafından hazırlanan ve yaşlanmaya resmen meydan okuyan kremler! Yıllar geçse de satış tesirini yitirmeyen 10 kremle kırışıklık sorununa elveda demeye hazır olun.

Givenchy L’intemporel Creme Riche Divine, 1275 TL, Sephora

Anti-aging özelliğiyle, cildinizi pürüzsüzleştirerek nemlenmesine takviye olur. Her sabah cildinizi güzelce temizledikten sonra kremi sürebilir, temizlenmiş bir ciltle güne başlayabilirsiniz.

La Prairie Skin Caviar Absolute Filler, 2.760 TL, Sevil

La Prairie bu eseriyle, cildin hacmini arttırıyor ve pürüzsüz bir görünüm vaad eden ediyor. Cilde dolgunluk kazandıran tıpkı vakitte sıkılaştıran ve toparlayan krem, tertipli kullanımla kırışıklık ve çizgileri kısa müddette yok ediyor. Az vakitle tesirli tahlil elde etmek isteyenler için birebir!

Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, 1.759,50 TL, Sevil

Siyah Gül, Alp Gülü, Mayıs Gülü, Shea ve Camelia yağları içeren yapısıyla, volümlü bir ciltle tanışmanızı amaçlayan krem özündeki eşsiz yağlarıyla günlük bakımın yanında kırışıklık sorunuyla savaşır.

Shiseido Future Solution LX, 1.215 TL, Sevil

Shiseido’nun bu eseri, cilde güç vererek gücünü kaybeden hücreleri canlandırıyor. Böylece yaşlanmanın tüm izleri cildinizden bir anda kayboluyor. Yüksek performanslı bu gece kremini, yatmadan cildinize uyguladığınızda değişimi siz de fark edeceksiniz.

Clarins Muhteşem Restorative Day Cream, 945,60 TL, Sevil

Clarins’in eseri, cilde sürüldüğünde hücre yenileme özelliğine sahip! Canlandırıcı laboda özü sayesinde kırışıklık ve yaşlılık lekelerini en güzel formda ortadan kaldırıyor.

La Mer The Moisturizing Cool Gel Cream, 1.170 TL, Beymen

Uzun periyodik kırışıklıklara anında atak eden La Mer, tesirli özüyle cilde sıkılaştırırken yeniler. Ayrıyeten kendisi, renk tonu eşitsizliği ya da cilt kuruluğu sorunlarında de gönül rahatlıyla kullanabileceğiniz bir ürün!

L’Oréal Paris Revitalift Cream, 74,95 TL, Watsons

Her bütçeye uygun, ekonomik fiyatıyla tercih edilen kremler ortasında yerini alan L’Oréal Paris Revitalift Cream, gelişmiş pro-retinol tesiriyle,kırışıklık sorununu gidermekte epey güçlüdür. Kırmızı pigmentlerle zenginleştirilen yapısı, sağlıklı ve ışıltılı bir cilt amacıyla yola çıkanlar için ideal!

Estée Lauder Revitalizing Supreme Plus, 249 TL, Sephora

Gençlik iksiri olarak tanımlanan bu eser, içeriğindeki moringa özü ile cildimizin genç görünümünü ölümsüz kılmayı hedefliyor. Kolajen kompleksli dokusu ile cilde vitamin depolar ve gerilimin ve yaşın getirdiği yorgun görünümü alıyor.

Kiehl’s, Pure Vitality Skin Renewing Cream, 448 TL

%99,6 doğal kaynaklı Manuka Balı, Kırmızı Ginseng kökünden oluşan bu krem, hafif yapısıyla ve bala benzeri dokusuyla cildinize ışıltı katar. Sürdüğünüz andan itibaren cildinizde eriyerek, ışıltı katan eser ince çizgileri yok etmek konusunda neredeyse usta!

Clinique Superdefense, 309 TL, Sephora

Clinique tarafından üretilen Superdefense SPF 20 3/4 , ince formülüyle cilde nüfuz eder ve cilt tabanındaki dokuyu güçlendirerek kırışıklık sorununu kökten yok etmeyi amaçlıyor. Cildi nemlendiren tesiriyle sağlıklı bir cilt bariyeri oluşturarak güneşin yarattığı dış etmenlere karşı cildinizi koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir