SAMSUNG GALAXY S21 5G’NİN İLHAM VEREN TARZI

Samsung Galaxy S21 tasarımı ile olduğu kadar gelişmiş özellikleri ile de dikkat çekiyor. Galaxy S21 5G ve S21+ 5G sinematik 8K çözünürlüğün de ötesine geçerek görüntülerdeki imajlardan mükemmel fotoğraflar çıkarıyor. Her iki boyuttaki modelde de 64 MP kamera ve gün uzunluğu dayanan devasa pil özellikleri ile taşınabilir tecrübelerde hiçbir anı kaçırmamıza müsaade vermiyor. Galaxy S21’in hayatımızı kolaylaştıran özellikleri bununla da sonlu değil:

Artık Her Şey Çok Yakın!

Zenginleştirilmiş kamera kalitesi sayesinde 30X Space zoom, art koltukta otursanız bile müzisyenlere dokunabileceğiniz kadar yakında hissetmenizi sağlıyor. Zoom kilidi sayesinde eliniz sabit olmadığında bile stabilize fotoğraflar çekebilirsiniz.

8K çektiğiniz videonunuzun içinde kusursuz fotoğraflar gizli

8K Görüntü özelliği, bir akıllı telefonda bulunan en yüksek çözünürlüğe sahip ve görüntülerinizin sinema sinemalarından bile daha uygun görünmesini sağlıyor. 8K 24 fps ile çektiğiniz her bir vlog ya da anı görüntüsünü kaydederek çabucak YouTube’da izleyebilirsiniz.

Tekli Çekim, bu kaydı içinden seçip çıkarabileceğiniz paylaşmaya kıymet fotoğraflara ve görüntülere dönüştürüyor. Şahsî bir görüntü düzenleyici üzere kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde içeriklerinizi kesip, yavaşlatıp yahut sabitleştirip direkt Instagram’a yükleyebilirsiniz. 8K Görüntüden Fotoğraf özelliği ile, bir 8K görüntüden, 33 MP çözünürlükte fotoğraflar elde edebilir ve eksiksiz albümünüzü oluşturabilirsiniz.

Aksiyon dolu ve üstün akıcı

Telefonunuz, bir aksiyon kamerası üzere çekim yapıyor. Muhteşem Akıcı 60fps Görüntü Ritmleri atlamadan anı yine yaşamanıza imkan tanıyor. Dinamik çekim suratı otomatik olarak ayarlanıyor, böylelikle hem parlak hem de düşük ışıkta harika akıcı görüntüler kaydedebiliyorsunuz. 64 megapiksel çözünürlükte çekim sırasında parmak hareketinizle yakınlaşabilir ve fotoğrafları bir sanat yapıtı üzere gösteren netlik elde edebilirsiniz.

Anında Instagram paylaşımına hazır

Portreler hiç bu kadar hoş görünmemişti. Tekrar düzenlemeye gerek kalmadan toplumsal medyada paylaşmaya hazır fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bunun için ayrıyeten ışık ekipmanına ve flaşa gerek yok. Galaxy S21 ve S21+ 5G ile geceyi tek bir dokunuşla aydınlatıp renkli kareler yakalayabilirsiniz.

Yapay Zeka ile Selfie Keyfi

Yapay Zeka ile zenginleştirilen Selfie modu, yüz özelliklerinizi doğal renklerinde ortaya çıkarıyor. Süratli otomatik odaklama en uygun yanlarınızı yakalamanızı sağlarken, 10MP ön kamera ile tüm detayları görebilirsiniz.

BU BİR İLANDIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir