CARA DELEVINGNE SARI SAÇLARINDAN VAZGEÇTİ

Cara Delevingne’i gördüğümüz birinci günden beri sarı saçları ile tanınıyor. Artık imzası haline gelen sarı saçlarından vazgeçen Delevingne, 22 Şubat’ta Instagram’dan yepisyeni tarzı ile bir fotoğraf paylaştı. Selfiesinde yeni saç rengini ve kesitini gösteren Delevingne, “Sarışınlar daha çok eğleniyor lakin kumrallar…” yazdı.

Ünlülerin saç stilisti Mara Roszak’in Hollywood’daki Mare Salon kuaförünü ziyaret eden Delevingne, son vakitlerin kat kat kesim trendi ‘Shaggy’ tarzını tercih etti. Hoşluk salonundaki bir öteki isim, ünlülerin saç rengi uzmanı Jamie Levin ise Delevingne için ‘badem çikolatası’ renginde bir ton seçti. Delevingne’in yeni saç rengini Instagram hesabından paylaşan Roszak, “Bu Unicorn’dan beşerden değişiklik istenip aranırsanız, ‘Shaggy’ tarza yönelirsiniz,” yazdı.

Kumral saç rengi kulübüne katılan Delevingne ise yeni tarzını çok sevdi! Makyaj sanatkarı Molly Stern ile bir ortaya gelen Delevingne, Roszak’ın paylaştığı yazıdan etkilenerek Unicorn ilhamlı gökkuşağı renkleri ile dolu bir makyaj tercih etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir