ANNE HATHAWAY ‘THE DEVIL WEARS PRADA’ BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI

Geçtiğimiz Cuma günü ‘RuPaul’s Drag Race’ programında konuk olan Anne Hathaway, görüntü ile yayına katılarak müzikal challenge’ı hakkında tüyolar verdi. Hathaway’in konuk olması ile kendisine birçok soru yönelten grup, doğal olarak birinci ‘The Devil Wears Prada’ sineması hakkında konuştular. Programda ikonik sineması hakkında konuşurken birebir vakitte bilinmeyenleri anlatan Hathaway, 2006’da yayınlanan ‘The Devil Wears Prada’ seçmesinden bir sırrı açıkladı. “Size biraz dedikodu vereceğim: ‘Devil Wears Prada’ için dokuzuncu seçimdim. Fakat sonunda aldım! Her vakit devam edin, asla pes etmeyin,” diyen Hathaway, motivasyon bildirisi ile bir arada herkesi şaşırttı.

‘The Devil Wears Prada’ sinemasında başrol Andy Sachs karakterini canlandıran Hathaway, ikinci hatta üçüncü tercih bile değilmiş… Dokuzuncuymuş! Şayet bu kıssa size ilham kaynağı olmuyorsa, yine okumanızı ve dinlemenizi öneriyoruz. Asla pes etmeyen Hathaway, dokuzuncu sırada olsa bile azmi ve yeteneği ile kendini kanıtlamayı başarmış.

‘The Devil Wears Prada’ sinemalarda vizyona girdiğinde şimdi 23 yaşında olan Hathaway, sinemada Miranda Priestly karakterini canlandıran Meryl Streep ile yer almıştı. Hathaway ile röportajlara katılan Streep, sinema tanıtımlarında bir konuşmasında Hathaway’e verdiği tavsiyeleri anlatmıştı: “Ona, ‘Sakın kilo verme Anne’ dedim. Zira beşerler daima ona bu türlü diyordu.” Daha sonra Hathaway’e dönerek “Hatırlıyor musun? Meskenime gelmiştin ve çok hoş görünüyordun…” diyen Streep’e yanıt olarak Hathaway de “Ve bana bir hamburger yememi söylemiştin,” demişti. Bu sohbetin üzerine sunucu Joy Behar, Streep’e “Sana da kilo vermeni söylemişler miydi?” Diye sormuştu. Streep ise buna, “Buna cüret bile edemezler,” diye yanıt vermişti.

‘Drag Race’ programına katıldıktan sonra annesi ile mesajlaşmasını Instagram üzerinden paylaşan Anne Hathaway, “RuPaul’a ‘inanılmaz saygı’ duyan annem ile mesajlaşmamız. Drag Race’e Zoom ile katılmak çok heyecanlıydı. Bunu mümkün kılan gruba çok teşekkür ederim. Sevgiler Anne Hathaslay” yazdı. “RuPaul’un programına mı katılıyorsun? Arkadaşlarım bana bildiri atıyor. Yalnızca merak ettim ve şayet doğruysa çok şanslısın. Bence o, dünyadaki en şık, enteresan ve anlayışlı insan.” yazan Kate McCauley Hathaway’e yanıt olarak Anne Hathaway de “RuPaul’dan mı hoşlanıyorsun?” yazdı. “Ona inanılmaz hürmet duyuyorum” yazan Anne Hathaway’in annesine biz de katılıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir