SEX AND THE CITY’DEN ÜZEN HABER!

‘Sex and the City’ serisinin ‘An Just Like That’ ismi ile geri dönmesine çok sevinmiştik lakin Samantha karakterini canlandıran Kim Cattrall’ın seride olmayışı sevincimizi jenerasyonumuzda bırakmıştı. Artık ise üzülerek bir makus haber daha vereceğiz… Carrie Bradshaw’un büyük aşkı, serinin ve sinemanın olmazsa olmazı, Mr. Big, ‘And Just Like That’ üretiminde yer almayacak. Chris Noth tarafından canlandırılan Mr. Big / John James Preston karakterini, yeni uyarlamada görmeyeceğiz.

Carrie Bradshaw’un birinci dönemden son döneme kadar vazgeçemediği aşkı olan Mr. Big, sinemalarda de kıymetli bir karakter olarak yer almıştı. Mr. Big karakterinin ‘And Just Like That’ senaryosundan nasıl ayrıldığı merak konusu olurken, 2018’de Sex and the City’nin 3. Sineması söylentileri dolaşırken Mr. Big’in sinemada öleceği söylenmişti. Kim Cattrall’ın yer almak istemeyişi ile iptal olan ‘Sex and the City 3’ sineması ile Mr. Big’in mukadderatı de değişmiş olmuştu, en azından bir müddet için…

‘Origins’ podcastinin sunucusu James Andrew Miller, ‘Sex and the City 3’ senaryosunu okuduktan sonra, “Kim’e yakın beşerler, Kim’in senaryoda Samantha ile ilgili bir gelişme olmadığını gördüğünü söylediler. Birebir vakitte Mr. Big’in duşta kalp krizi geçirerek öldüğü bir sahne de var ve bu sinema senaryosunun başlarında oluyor. Sinemanın geri kalanı dört bayanın arkadaşlığı yerine genelde Carrie’nin Mr. Big’in vefatını atlatmasını mevzu alıyor” demişti.

Podcast yayınında bir röportaja katılan Chris Noth ise ‘Sex and the City 3’ senaryosunu duyduğunu söyleyerek, “Klişe şeylerden hakikaten nefret ediyorum ve bunun sebebi biraz alaycı olmam olabilir. Yani, birinci sinemada ayakkabı dolabındaki sahne—nefret etmiştim. İkinci sinemanın sonunda beni kandırdıktan sonra ona, ‘O vakit sana daha büyük bir pırlanta yüzük verme vakti,’ dediğim sahneden de nefret etmiştim. Bu saçma şeylerden hakikaten nefret ediyorum ve bu gereksiz derecede duygusal ve romantik şeyler gerçekliği yansıtmıyor,” demişti.

Page Six’in haberine nazaran Chris Noth üzere Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) karakterinin eşi Steve Brady’i oynayan David Eigenberg de ‘And Just Like That’ üretiminde yer almayacak. Eigenberg’in temsilcisi, Page Six’in haberinden sonra bir düzeltme yaparak, oyuncunun hala muahede sürecinde olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir