GARAGE ORGANICS’İN BİRİNCİ BEBEK VE ÇOCUK ESERİ: BABY WASH

Garage Organics’in tüm eserleri üzere yalnızca organik tarım sertifikalı bitkilerden, Avrupa’nın en itibarlı eser sertifikası Cosmos Organic onaylı olarak üretilen Baby Wash, bebeğinizin hassas cildine ve saçlarına uygun olarak tasarlanmış. Saç derisinden konak, egzama, kaşıntı, kızarıklık üzere sıkıntılarla savaşarak, cildi rahatlatıyor.

Yüksek oranda E vitamini içeren Hindistan cevizi yağı ile cildi ve saçları besleyerek cilt bariyerini güçlendiriyor. Hassasiyet oluşumu ile savaşır. Papatya yağı ile ciltte ve saç derisinde konak, egzama, enflamasyon, alerji iritasyonları ve pişiklerin giderilmesine yardımcı oluyor. Gebe ve bebeklerde uyku sorunlarında doğal bir dayanak olarak tercih edilen mandalina yağı ile cildi ve duyuları rahatlatır, gerginliğin giderilmesine yardımcı oluyor.

Garage Organics Baby Wash şampuanlar otizmli çocuklara umut oluyor.

Avrupa’nın en saygın organik sertifikası Cosmos Organic tarafından onaylanan Garage Organics Baby Wash saç ve beden şampuanı birebir vakitte Tohum Otizm Vakfı’ndaki otizmli çocuklara da umut oluyor. Üzerinde markanın kurucularından ünlü kuaför Ahmet Çoban’ın oğlu Kaan Ali Çoban’ın bir çizimi bulunan şişesi ve yeniden tıpkı çizim ile renklenen kendine özel kese ambalajı ile satışa sunulan Baby Wash’ı garageorganics.com, Garage Hair Repair Studio Şubeleri, Beymen Mağazaları ve öteki saygın online alışveriş platformlarından satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir