CARDI B (YİNE) TARİHE GEÇTİ!

Kısa bir müddet evvel yeni single ‘Up’ müziğini yayınlayan Cardi B, yeniden tarihe geçmeyi başardı! ‘Up’ müziği çıktıktan sonra süratle Billboard’un ‘Hot R&B / Hip Hop Songs’ listesinde birinci sıraya yükselen Cardi B, iki single ile listede birinci sıraya yerleşen birinci sanatçı oldu. Birebir vakitte rastgele bir tıpta single müzik ile listenin başına iki sefer yerleşen birinci bayan olan Cardi B, geçtiğimiz aylarda Megan Thee Stallion ile çıkardığı “WAP” müziği ile listenin başında yer almıştı.

2016’da Rihanna ile çıkardığı “Work” müziği ve kendi “Summer Sixteen” müziği ile bu rekora sahip olan Drake, unvanını Cardi B’ye kaptırmış oldu! Birebir vakitte Billboard’un Hot 100 listesinde ikinci sırada yer alan ‘Up’ müziği, Cardi B’yi Lauryn Hill’in 1998’de “Doo Wop (That Thing)” ile bir numaraya yükselmesinden bu yana bu kadar yüksek çıkış yapan birinci bayan rapçi yaptı. Gerisi arkasına gelen muvaffakiyetlerini Instagram üzerinden paylaşan Cardi B, “Tüm hayranlarıma ve destekleyenlere teşekkür etmek istiyorum. Bu benim için çok büyük. Bir evvelki solo single başarımı geçmek istemiştim ve üstün muvaffakiyet elde ettim. Lauren’dan beri Top 5’te yer alan birinci female rapçi…” dedi.

Memnunluk kelamlarına Twitter’dan devam eden Cardi B, “Geçtiğimiz haftanın başında ağlıyordum zira tek bir paylaşım özgüvenimi yerle bir etti. ‘Reklama muhtaçlığı var, düzmece, yardıma muhtaçlığı var’ dendi lakin tüm bunları daima kazanarak bilakis çevirdim. Bunları aklımdan silip, yeni rekorlarım ile eski rekorlarımı kırdığımı kendime hatırlattım. Çıtalar yükseldi,” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir