MEGHAN MARKLE, HAMİLELİK DUYURUSU İLE PRENSES DIANA’YI ANDI

Kraliyet Ailesi hayranları Meghan Markle ve Prens Harry’nin ikinci bebeklerini duyurdukları paylaşımda bir ayrıntı fark ettiler! Prenses Diana’nın 1980’li yıllardaki hamilelik duyurusuna benzetilen Sussex Çifti paylaşımı, toplumsal medyanın gündemi oldu. Sevgililer Gününde Meghan Markle’ın Prens Harry’nin kucağında yattığı siyah beyaz bir kare paylaşan çift, ikinci bebeklerini beklediklerini duyurdular. Sussex Çiftinin temsilcisi, “Archie’nin abi olacağını doğrulayabiliriz. Sussex Dükü ve Düşesi ikinci bebeklerini bekledikleri için çok mutlular” diyerek haberi çiftin sevenlerine duyurdu.

Haberi duyurma usulleri ile Prenses Diana’ya gönderme yapan Sussex Çifti, tıpkı vakitte duygusal bir paylaşım yaptılar. Tıpkı oğlu Prens Harry üzere Wales Prensesi, Diana da 30 sene evvel hamilelik duyurusunu Sevgililer Gününde yapmıştı. 13 Şubat’ta resmi açıklama yaptıktan sonra Prenses Diana’nın Prens Harry’e gebe olduğu 1984 Sevgililer Gününde gazetelerden duyurulmuştu. Daily Express’in haber başlığında, “Sevgililer Günü Charles ve Diana için bir sevinç kaynağı: Bir gülümseme her şeyi anlatıyor,” yazmıştı.

Söylentilere nazaran Harry ve Meghan’ın duyurusundan sonra çok keyifli olan Kraliçe II. Elizabeth, sevincini Buckingham Sarayı sözcüsü aralığı ile duyurdu. “Majesteleri, Edinburgh Dükü ve tüm aile çok memnun ve hepsine düzgün dileklerini yolluyorlar,” diye bir duyuru yapan Buckingham Sarayı sözcüsü, Sussex Çiftine uygun dileklerini yolladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir