KENDALL JENNER’IN SÜRPRİZ TEŞEBBÜSÜ

Ablaları makyaj, hoşluk ve iç giysi markaları ile ilerlerken, Kendall Jenner farklı bir yol izliyor! 17 Şubat’ta Instagram hesabından bir paylaşım yapan Jenner, 818 isimli bir tekila markası çıkardığını duyurdu. Son dört yıldır bu marka üzerinde çalıştığını belirten Jenner, yeni içki markasının Jalisco, Meksika’da elle üretildiğini söyledi. Jenner, lansmandan evvel görmeden tatma seansları, içki fabrikasına seyahatler ve anonim olarak içeceği müsabakalara dahil ettiğini açıkladı. Jenner’ın gönderisine nazaran 818 uzun bir ödül listesi de kazandı!

Instagram’da paylaştığı fotoğraf serisinde arkadaşları ile tatma buluşmalarını paylaşan Jenner, kardeşi Kylie Jenner ve ablaları Kim, Kourtney ve Khloe Kardashian’dan farklı bir taraf izlese de başarılı olacağına eminiz! Alkol markaları ile bilinen ünlüler kervanına katılan Jenner, Are of Spades şampanyalarının sahibi Jay-Z, Amerikan Gin markası Aviation’un sahibi Ryan Reynolds, arkadaşları Mike Meldman ve Rande Gerber (Kaia Gerber’in babası) ile ürettiği Casamigos Tequila kurucusu George Clooney üzere isimlerin peşinden gidiyor. Son olarak ablası Poppy ve Chloe Delevingne ile ‘Della Vite’ isimli bir proescco serisi çıkaran Cara Delevingne de alkol markası çıkaran ünlüler ortasında.

Bir 818 şişesinin ne kadar olduğu ve Jenner’ın yeni tekilasına nasıl ulaşacığımızı bilmiyoruz. Fakat Jenner, yaptığı paylaşımda içkilerin yakında satışta olacağını söyledi. Sanki ünlülerin hoşluk markası furyasından sonra yeni olayımız bu mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir