MACERACI VE ENERJİK: H&M STUDIO İLKBAHAR/YAZ 2021 KOLEKSİYONU

Büyülü kaşiflerin ve cüretkar hayalperestlerin vakitsiz çekiciliğiyle karışan koleksiyon, çok taraflı çağdaş günlük kıyafetlerle güçlü terziliğin yıldız modüllerini bir ortada sunuyor. Sürdürülebilir kaynaklı materyallerden üretilen bu koleksiyonun kilit kesimleri, jakarlı örme süveter, siyah saçaklı kadife elbise ve VEGEA deri diz üstü siyah çizmeler. Hazine ve suda yaşayan canlılardan ilham alan mercan turuncusu ve neon sarıdan oluşan elektrikli renk paleti, bej ve siyahın nötr tonlarıyla dengeleniyor.

H&M Studio kesimlerinin bir özelliği de sonsuza kadar bedel verme mantığıyla tasarlanmış olması. Bu nedenle H&M Studio birinci kez, geçmiş koleksiyonlardan pahalı kesimleri keşfetmeye davet ediyor. Özel arşiv modüllerinden oluşan seçki Berlin’deki Mitte ve Stockholm’deki Sergels Torg olmak üzere dünya çapındaki iki H&M mağazasında satışa sunulacak. Ayrıyeten H&M toplumsal medya kanalları aracılığıyla, evvelki Studio koleksiyonlarından en sevdikleri modülleri yine ziyaret edebilir yahut yeni bulduğunuz SS21 hazineleriyle evvelki Studio modüllerini kombinleyebilirsiniz.

H&M Studio SS21 koleksiyonu, 18 Şubat’tan itibaren Türkiye’de yalnızca hm.com’da ve dünyada ise seçili mağazalarda & online’da satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir