BRIDGERTON DİZİSİNİN YILDIZI REGÉ-JEAN PAGE KALBİNİ KİME KAPTIRDI?

Netflix üretimleri ortasında ilgiyle karşılanan Bridgerton, son periyotlarda lisandan düşmeyen diziler ortasında yerini aldı. Dizi, yayın tarihi olan 25 Aralık’tan bu yana birinci 28 günde tam 82 milyon kişi tarafından izlendi ve en çok konuşulan diziler listesine ismini yazdırdı. IMDB listesinde 7.3/10 alarak muvaffakiyetini bir defa daha kanıtlayan Bridgerton’ı izledikten sonra büyüsüne kapılmamak mümkün değil. Dizi, Bridgerton ailesinin hoşluğuyla göz kamaştıran kızı Daphne Bridgerton’ın gerçek aşkı arayışını anlatıyor. Kuğu kadar şık Daphne, yanlışsız kişi olduğunu hissettiği Hasting’s Dükü Simon Basset’a birinci görüşte tutuluyor ve dizi ikilinin romantik sahnelerine şahit olmamızı sağlıyor. Dizi senaryosunun yanında günümüzde duymaya alışık olduğumuz müziklerin o periyoda harmanlanmasıyla da konuşuldu. “Girls Like You”, “Bad Guy”, “Wildest Dreams” ve “Thank U Next” üzere hit kesimleri senfoni eşliğinde dinlemek diziye hayran kalmamızı sağladı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bridgerton (@bridgertonnetflix)’in paylaştığı bir gönderi

Daphne ve Simon ikilisinin aşkı ekranlara o denli hoş yansıdı ki, izlerken kalplerimiz sımsıcak oldu. Ortalarındaki çekim gücüne, uyumlarına ve güçlerine bayıldık. Dizinin bir aşk kıssasını ele almasından ötürü ikilinin ister istemez set dışında da aşk yaşadığı gündeme geldi. Youtube’da bir kanala konuk olan ikili, bu savları yalanlayarak şunu vurguladı: “Bence bilmeniz gereken her şey zati ekranda. Bu işi bu kadar hoş icra etmemizin nedeni de bu. Bu hoş senaryonun ışıltısı her şeye yeter!”

Lakin bu açıklama, hayranlarını tatmin etmedi. Gerçekten hayranlar, ikilinin sevgili olduğu konusunda hayli ısrarlıydı ta ki René-Jean Page 13 Şubat günü Londra sokaklarında yanında bir bayanla görülene kadar! Ünlü oyuncu gönlünü Nike, Converse ve Uber’de hür metin müellifliği yapan yarı vakitli futbolcu Emily Brown’a kaptırdı. İkili geçtiğimiz gün, René-Jean Page’in konutundan çıkarken görüntülendi. 20 Şubat Cumartesi canlı yayınlanacak olan “Saturday Night Live” programına davet edilen ünlü oyuncu, New York’a uçmadan evvel kameralar önünde sevgilisiyle vedalaştı ve aracına binip havaalanına gitmek üzere oradan uzaklaştı. Aldığımız duyumlara nazaran ikili, Bridgerton dizinin çekimleri sürecinde birlikte olabilmek ismine geçen ay Londra’da konut satın almış. Anlayacağınız, Hasting’s Dükü Simon Basset’ın artık kalbinde biri var. Bu durum bizi üzmedi değil, gözlerimiz diziyi izlediğimizden beri karizmasıyla bizi tesiri altına alan René-Jean Page’den diğerini görmüyordu. Lakin Dükümüz, sonunda aradığı Düşeş’e kavuştu.

Verdiği röportajda şimdi bu kadar ilgiye hazır olmadığın belirten ünlü aktör, özel hayatını gözler önünde yaşamaktan kaçınıyor. Öyleki bu fotoğraflar basına yansımasaydı, sevgilisi olduğunu ruhumuz duymayacaktı. İkiliden şimdi resmi bir açıklama gelmedi lakin çekilen kareler bağlarını deliller nitelikte! René-Jean Page ve Emily Brown’un el ele kameraların karşısında görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yazı: Zülal Ayyüce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir