ÜNLÜLERİN PİŞMAN OLDUKLARI DÖVMELER

Ünlüler, dünyanın en âlâ dövme sanatkarları ile çalışıyor olabilir, fakat tekrar de orta sıra dövmelerinden pişmanlık duyabiliyorlar! Bahis eski bir eş yahut sevgili dövmesi olunca, dünyanın en yeterli dövme sanatkarı bile bu pişmanlığı öngöremiyor. Eski eşlerden, gençlik yanlışlarına kadar ünlülerin de bizden farksız olduğunu kanıtlayan dövme pişmanlıkları var. Her ünlünün dövme kusurlarına ve pişmanlıklarına reaksiyonu farklı. Kimileri dövmeleri sildirirken, kimileri pişman oldukları dövmeleri farklı bir tasarım ile kapatırken, kimileri ise küçük imla yanlışlarını kabul etmiş durumda.

Fotogaleride 15 ünlünün pişman oldukları dövme kıssalarını görebilirsiniz…

1

MEGAN FOX

‘Transformers’ sinema serisinin başlarında Megan Fox’un Marilyn Monroe dövmesi en az kendisi kadar ünlüydü. O vakitten beri dövmeyi sildirmeye çalıştığını söyleyen Fox, dövmenin ‘negatif enerjisi’ olduğuna inanıyor. “Bunu sildiriyorum. O negatif bir karakterdi, kişilik bozukluğu vardı ve bipolardı,” diyen Fox, “Hayatıma bu türlü negatif bir güç çekmek istemiyorum,” diye eklemişti.

Getty Images

2

JESSIE J

Jessie J, tam olarak belindeki dövmeden pişman olmasa da yazım yanlışı olmasından rahatsız olduğunu söylemişti. “Don’t lose who you are in the blur of the stars,” müzik kelamını dövme olarak yaptıran Jessie J, ‘lose’ yerine ‘loose’ yazdırmış.

Getty Images

3

DEMI LOVATO

Disney şöhretinin başlarında bileğine dudak dövmesi yaptıran Demi Lovato, 2015’te ‘anlık ve saçma’ olarak isimlendirdiği bu dövmesinin üzerine gül çizdirdi.

Getty Images

4

MELANIE GRIFFITH

Eşi Antonio Banderas için ‘Antonio’ yazılı bir dövme yaptıran Melanie Griffith, 2014’te bu dövmeyi sildirmişti.

Getty Images

5

EVA LONGORIA

Eşi Tony Parker’dan ayrıldıktan sonra Parker’ın forma numarası 9 dövmesini boynunun gerisinden sildiren Eva Longoria, tıpkı vakitte düğün tarihlerini yazdırdığı dövmesini de sildirdi.

Getty Images

6

JESSICA ALBA

“Birkaç dövmem var ancak bir adedinden pişmanım… tahminen iki olabilir,” diyen Alba, Refinery29’a beğenmediği dövmelerini anlatmıştı. Belinde olan dövmeden ve boynunun ardındaki çiçek dövmesinden pişman olduğunu belirten Alba, “Bunu 17 yaşında yaptırmıştım ve sonra çok rahatsız oldum. Birçok kere lazerle sildirmeyi denedim lakin asla çıkmadı,” dedi.

Getty Images

7

IGGY AZALEA

Eski erkek arkadaşı A$AP Rocky’nin albümü ‘Live, Love, A$AP’ ismini parmağına dövme olarak yaptıran Azalea, Rocky’den ayrıldıktan sonra dövmesini sildirerek kendi albümünün ismini yazdırmıştı.

Getty Images

8

JENNIFER LAWRENCE

Jennifer Lawrence’ın pişman olduğu dövme o kadar küçük ki, bunu fark etmemiştik bile! “Liam Hemsworth’ün ailesi ile birlikteydim ve herkes dövme yaptırıyordu, sonra ben de dedim ki ‘Her vakit su içmem gerekiyor ve tahminen de elime H2O yazdırmalıyım.’ Bu ortada 2’nin H2O için alçak olması gerektiğini biliyorum ve elimdeki 2 yüksekte duruyor. Bunu bedenime sonsuza dek kazımadan evvel en azından Google’a bakabilirdim,” diyen Lawrence, dövme yaptıracaklar için esprili bir tavsiye verdi.

Getty Images

9

ARIANA GRANDE

Geçtiğimiz sene Ariana Grande’nin dövmesi neredeyse bir skandala dönüşmüştü. Yeni müziği “7 Rings” için bir dövme yaptıran Grande’nin hayranları dövmede ‘7 Rings’ yerine ‘Japon Barbekü Parmakları’ yazdığını söylemişlerdi. İhtarları dikkat alarak dövmesini düzelttiren Grande, artık elinde “barbekü” yazılı olarak gezmiyor.

Getty Images

10

ANGELINA JOLIE

Brad Pitt ile evliliğinden evvel Billy Bobby Thornton ile birlikte olan Angelina Jolie, eski sevgilisinin isminin yazılı olduğu ‘Billy Bob’ dövmesini sildirerek çocuklarının doğum tarihlerini ve doğum yerlerini dövme olarak yaptırdı.

Getty Images

11

NICOLE RICHIE

Dövmelerinden üç kere pişman olduğunu söyleyen Richie, belindeki haç, Başak burcu ve kurdeleler ile süslenen isminin yazılı olduğu ‘Richie’ dövmelerinden birini sildirmeyi balarmış!

Getty Images

12

JUSTIN BIEBER

Justin Bieber’ın dövmeleri ortasında neyin ne olduğunu seçemiyor olabilirsiniz… Lakin bir dövmesi unutulmaz, o da Selena Gomez’in portresi. Geçmişte verdiği bir röportajda bileğindeki Selena Gomez dövmesinden bahseden Bieber, “Bu benim eski kız arkadaşım, biraz gölgelendirme ile yüzünü kesmeye çıkardım lakin beşerler yeniden de anlıyor,” demişti.

Getty Images

13

NICKI MINAJ

16 yaşında koluna, “Tanrı daima benimle,” yazılı bir dövme yaptırdığını söyleyen Nicki Minaj, Çin alfabesi ile yaptırdığı bu dövmeden pişman olduğunu söylemişti. “Çok küçüktüm. 16 yaşında bedeninize ne kazımak istediğinizi bilemezsiniz,” diyen Minaj, “Karar vermek için en azından 21 yaşına kadar beklemeniz gerekiyor,” diye eklemişti.

Getty Images

14

KELLY OSBOURNE

Birtakım beşerler bir yahut iki dövmeden pişmanlık duyuyorlar… Pekala 15’e ne dersiniz? Yaptırdığı birçok dövmeden pişman olduğunu söyleyen Osbourne, şu sıralar 15 dövmesini sildiriyor!

Getty Images

15

HEIDI KLUM

Şimdiki eski eşi Seal ile evlilik yeminlerini yeniledikten sonra bir spiral dövmesi yaptıran Heidi Klum, 2014’te Seal’dan ayrıldıktan sonra dövmesini sildirdi.

Getty Images

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir