MEGHAN MARKLE İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE!

Archie’nin kardeşi oluyor! Sevgililer Gününde hayranlarını sevindiren Meghan Markle ve Prens Harry, ikinci bebeklerini beklediklerini duyurdular. Oğulları Archie iki yaşını doldurmak üzereyken, Meghan Markle da geçtiğimiz yaz ikinci hamileliğinde düşük yaşadığını söylemişti. Artık ise tekrar gebe olduğunu belirten Sussex Dükü, arkadaşları fotoğrafçı Misin Harriman tarafından çekilen bir fotoğrafı paylaşarak müjdeli haberi duyurdu. “Archie’nin abi olacağını doğrulayabiliriz,” diyen Sussex çiftinin temsilcisi, “Sussex Dükü ve Düşesi, ikinci bebeklerini bekledikleri için çok memnunlar,” diye ekledi.

Geçtiğimiz aylarda yaptığı bir röportajda iki çocuk istediklerini söyleyen Prens Harry, iklim değişimine baba olduktan sonra daha çok ehemmiyet verdiğini eklemişti. “Bu bir değişim yaratıyor,” diyen Prens Harry, “Bence tuhaf bir biçimde tanıştığım beşerler ve gitmek için şanslı olduğum yerlerde her vakit tabiat ile bağ kurdum ve tabiata olan sevgim arttı. Artık ise farklı görüyorum. Çocuğum ve olacak çocuklarım için daha çok çalışmam gerekiyor,” diye eklemişti. Prens Harry’e kaç tane çocuk istediklerini soran Dr. Jane Goodall, Prens Harry’den “Maksimum iki!” Yanıtını almıştı.

Ekim ayında Evening Standard’a Kaliforniya’daki yeni konutlarındaki yaşantıları hakkında konuşan Meghan ve Harry, artık ise Montecito’ya taşındılar. “Archie çok yeterli,” diyen Meghan, “Küçüğümüz konusunda çok şanslıyız. Archie çok ağır her tarafa koşuşturuyor. Biz de daima peşindeyiz, çok şanslıyız,” diye eklemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir