JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ ÇİFT TERAPİSİNE GİTMİŞ

Son haftalarda bir aldatma skandalı ile anılan Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, bu haberlerden aylar öncesinde bile münasebetleri üzerine çalışıyorlarmış. Geçtiğimiz günlerde Allure mecmuasına bir röportaj veren Jennifer Lopez, Rodriguez ile çift terapisine gitmenin alakalarına çok yararlı olduğunu söyledi.

Mart 2019’da nişanlanan Lopez ve Rodriguez çifti, Yaz 2020 döneminde evlenmeyi planlamışlardı. Lakin tıpkı dünyadaki birçok nişanlı çift üzere pandemi sebebiyle düğünlerini ertelemek zorunda kalan Lopez ve Rodriguez, şimdi resmi bir nikah yahut düğün düşünmediklerini belirtmişlerdi. Lakin Allure mecmuasına, düğünü ertlemenin çok âlâ bir karar olduğunu belirten Lopez, Rodriguez ile alakalarına daha çok odaklandıklarını ve çocukları ile daha çok vakit geçirebildiklerini söyledi. “Yaratıcı olmayı özledim,” diyen Lopez, “Ama Alex, ‘Bunu çok seviyorum. Meskende olmayı çok seviyorum. Zoom konferanslarına bayılıyorum. Daima çocuklarımın yanında olabilmeyi çok seviyorum,’ diyenlerden” diye ekledi.

Karantina devrinde yalnızca çocukları ile vakit geçirmenin yanı sıra, çift terapisine başladıklarını söyleyen Lopez, “Evde vaktimiz çok hoştu. Kendimiz üzerinde çalışma fırsatı bulduk. Birlikte terapiye başladık ve bu bağlantımız için çok yararlı oldu” dedi. Yeniden de düğün planlarını durdurmalarının kolay olmadığını belirten Lopez, “Bu hakikaten büyük bir olaydı. Aylarca planlama yapmıştık ve yurt dışında olacaktı. Tahminen de gerçek bir vakit değildi. Tüm bunları düşünüyorsunuz, tahminen de her şeyin eksiksiz bir anı vardır” dedi.

“Birlikte yeni şeyeler denemeye başladık. Dışarıda beysbol oynadık ve birlikte fotoğraflar yaptık. Bu türlü şeyleri asla yapamıyoruz. Tüm bu vaktimizi sonuna kadar yaşamaya çalışıyoruz,” diyen Lopez, çocukları ile verimli vakit geçirebildiklerini ekledi.

Lopez’in röportajından aile ilgilerinin epeyce güzel olduğunu anlıyoruz lakin geçtiğimiz Ocak ayında Lopez ve Rodriguez’in hayranları farklı düşünüyordu. Bir ay evvel kendisini bir aldatma skandalı ortasında duyan Alex Rodriguez’in Lopez’i ‘Southern Charm’ yıldızı Madison LeCroy ile aldattığı düşünülmüştü. Oyuncu arkadaşı Craig Conover’ın ortaya attığı tezleri reddeden LeCroy, Rodriguez ile yalnızca Instagram üzerinden konuştuğunu ve fizikî olarak asla görüşmediğini eklemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir