HILTON ISTANBUL MASLAK’TAN 5 YILDIZLI AŞK PORTRESİ

Hilton İstanbul Maslak, 2021’in Sevgililer Günü’nde çiftlere kahvaltı ve akşam yemeği dahil özel bir konaklama teklifi sunuyor. İstanbul’un çağdaş mimari geçiş sürecine tanıklık etmiş bir yapıya sahip Hilton İstanbul Maslak, kentteki eşsiz pozisyonu ve konuk memnuniyetine odaklı hizmet anlayışının yanı sıra, aldığı tedbirler teminatında Sevgililer Günü’nde de tüm konuklarına gönül rahatlığıyla konaklama imkanı sağlıyor.

Masterpiece iş birliği ile 14 Şubat Pazar günü konaklayan tüm konukları için, heykel üretimi yahut 5 yıldızlı aşk portresi fotoğraf kiti ikram etmeye hazırlanan Hilton Istanbul Maslak, konuklarına sevgiyi sanata dönüştürme fırsatı sunuyor. Sanat kitinde yer alan eserlerle hazırlayacağınız eserler ile sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladığınız sanat yapıtlarını ikram edebilirsiniz.

Tüm faaliyetlerini konuklarını gönül rahatlığı ile ağırlamak ismine tekrar planlayan Hilton oteli, uyguladığı paklık ve hijyen usullerini, Hilton CleanStay Programı ile en üst seviyeye taşıyor. Digital Check-in uygulaması ile konuklarına 24 saat öncesinden oda seçimi ile konaklamasını ferdileştirme imkanı sunan Hilton Istanbul Maslak’ın teması en aza indirmek ismine bir öbür uygulaması da, dijital anahtar. Konuklar oda anahtarları için gerekli olan kare kodu telefonlarına indirmeleri durumunda, odalarına giriş süreçlerini temassız bir biçimde gerçekleştirebiliyor.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en düzgün lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından oluşturulan ve gurmelerin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant’ın birbirinden enfes lezzetlerine hayran kalacaksınız. Ayrıyeten, DinneRReady isminde özel bir teklif sunan otel, 3 basamaklı gurme lezzetlerden oluşan bir akşam yemeği menüsü hazırladı. Hilton Istanbul Maslak çiftlere özel hazırlanan odaları, 2 kişilik kahvaltı ve 3 etaplı akşam yemeği menüsü dahil cazip fiyatlarıyla konuklarını bekliyor.

Hilton Istanbul Maslak grubu, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni olağanda de konuklarını keyifle ağırlamaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir