SUSSEX ÇİFTİ BİR ZOOM DERSİNE KATILDI

Meghan Markle ve Prens Harry, bir küme genç şaire hayatlarının şokunu yaşattılar! Beklenmedik bir sürpriz ile sanal şiir dersine katılan Sussex Çifti, Amerika’daki ‘Black History Month’ için dayanakta bulundular. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Siyahi Tarih Ayını kutlamak ismine, bölgedeki gençlerin okuryazarlık oranlarını artırmak için şiiri kullanan Get Lit, onları güçlendirmeyi ve topluluklara ilham vermeyi amaçlayarak hafta sonu boyunca birçok sanal şiir derslerinden birine mesken sahipliği yaptılar. Fakat bu derslerden biri epeyce farklıydı! Online derslerden birinde sürpriz yapan Sussex Çifti, iştirakçilerin şok tabirleri ile karşılaştılar. Bu anları Instagram hesabından paylaşan Get Lit, Meghan Markle ve Prens Harry’nin eğlenceli anlarını kaydetmeyi unutmadılar.

‘Black History Month’ için birçok ünlü ile bir ortaya gelen tertipte Meghan en sevdiği şiirleri de okudu. “Bu en şahane hafta sonuydu! Sussex Dükü ve Düşesi, Prens Harry ve Meghan büyüleyici, nazik ve şiire ilgililerdi,” diyen küme, en keyifli derslerinden birini geçirdiklerini söyledi.

Get Lit, yöneticilerinden Mason Granger, “Hafta sonunun en sevdiğim yanı, Meghan’ın sınıfta bahsettiğimiz o birçok duyguyu yankılamasıydı, vaktin / tarihteki bu özel anda genç bir insan olmak ve tek bir sesin dalgalanma tesiri. Gelmeye karar vermelerinin kökeni, hayatlarının bir noktasında bir şiir tarafından etkilenmiş olmalarıydı. Ve kim bu şiiri yazdıysa, bir noktada kendi kendine düşündü, “Bu değerli mi? Kimse dinliyor mu?” Ve tekrar de paylaştılar. Süratli ileri sararsak, çocuklar Prens Harry ve Meghan ile 45 dakikalık sürpriz bir sohbet yaşadılar. Epey gerçeküstüydü. Öğrencilerim şiirler paylaştılar, sorular sordular, öğrenciler cevapladılar ve sorular sordular, özgün bir formda karşılık verdiler (Sussex Çifti daha evvel gönderdiğim öğrenci biyografilerini nitekim okudular ve öğrendiler),” diyerek Instagram üzerinden Sussex Çiftinin ziyaretlerini ayrıntılı bir formda anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir